Ola Jordan – nowa jurorka „Tańca z gwiazdami”

2018-02-23
Ola Jordan – nowa jurorka „Tańca z gwiazdami”

Postać nowej jurorki, która zastąpi Beatę Tyszkiewicz, jest zdecydowanie lepszym powodem do rzucenia okiem na nowy sezon tanecznego show niż wygibasy w wykonaniu Popka.

Przyznamy szczerze, że „Taniec z gwiazdami” znajduje się na raczej odległym miejscu listy naszych zainteresowań. Musimy jednak przyznać, że gdy zobaczyliśmy zdjęcia nowej jurorki tego programu stwierdziliśmy, że warto będzie obejrzeć choć jeden odcinek. Bo sami przyznacie, że Ola Jordan sprawia wyjątkowo pozytywne wrażenie:

 

 

Ola w naszym kraju nie jest postacią zbyt rozpoznawalną. Doskonale znają ją za to brytyjscy telewidzowie – pani Jordan miała bowiem okazję uczestniczyć w roli tancerki w tamtejszej wersji „Tańca z gwiazdami”. Raz nawet udało jej się zdobyć Kryształową Kulę! Tańczyła wówczas w parze z Chrisem Hollinsem.

 

Piękna tancerka ma również za sobą debiut w roli jurorki. W programie "Dancing on Wheels", oceniała pary składające się z osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim oraz partnerującego jej tancerza.

 

Nowa jurorka jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie zamieściła już ponad 600 zdjęć, dzięki którym udało jej się zebrać grono 190 tysięcy obserwujących. Nie mamy wątpliwości co do tego, że będzie się ono szybko i sukcesywnie powiększać!

 

View this post on Instagram

Ola @olajordan jest cudowna 😍 Przekonacie się o tym! 😊 Zobaczcie jak wspaniałe wypowiada się o @tanieczgwiazdami : – To dla mnie ogromne wyróżnienie i nowe wyzwanie zawodowe, a przy okazji spełnię największe marzenie moich rodziców, którzy nareszcie zobaczą mnie w polskiej telewizji. Do tej pory oglądali mnie tylko w brytyjskiej. Bardzo mnie też cieszy, że będę ich co tydzień odwiedzać w domu. Nie wiem tylko, jak to się skończy dla mojej figury (śmiech:-), bo uwielbiam kotlety schabowe mojej mamy i generalnie wszystko, co dla mnie ugotuje. Od 18 lat nie mieszkam w Polsce, nie znam polskich gwiazd, więc program „Taniec z Gwiazdami” będzie dla mnie dużą nowością pod każdym względem. Nie chcę niczego planować, bardzo chciałabym być mile zaskoczona. A najważniejsze w tańcu są dla mnie bliskość i emocje. Taniec to moja pasja i całe moje życie. #tanieczgwiazdami #Polsat#polsatofficial #ilovepolsat @polsatofficial

A post shared by Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) on

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska