Sandra Kubicka w amerykańskim PLAYBOYU – tylko u nas!

2018-02-23
Sandra Kubicka w amerykańskim PLAYBOYU – tylko u nas!

Z pewnością pamiętacie zdjęcia Sandry Kubickiej, które znalazły się w numerze PLAYBOYA z września 2017 roku. Jak się okazuje, nasza gwiazda wpadła w oko także kolegom z amerykańskiego wydania magazynu, którzy również zaproponowali jej udział w sesji.

Od samego początku doskonale zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że w Sandrze Kubickiej drzemie spory potencjał. Dobrze, że nie jesteśmy jedynymi, którzy go dostrzegli! Piękna Polka jest bowiem jedną z gwiazd najnowszego numeru amerykańskiego PLAYBOYA – koledzy zza oceanu bez ogródek przyznają, że zachwyciły ich zdjęcia, które kilka miesięcy temu wykonał Robby Cyron. Sesja z jej udziałem została zatytułowana „Eastern promise” i z radością przedstawiamy Wam jej fragment. Tych zdjęć nie zobaczycie nigdzie indziej!

 

 

Sandra wyjechała do Stanów Zjednoczonych z rodzinnej Łodzi w 2008 roku razem z rodziną. Jako 13-latka została zatrudniona w jednej z największych agencji modelek na świecie – NEXT Model Management, a dziś ma 22 lata i jest prawdziwą modelingową sławą! Już dawno podbiła Amerykę, trafiając na dziesiątki okładek magazynów i do wielu teledysków czy reklam. A że 22 lata to przecież mało – jeszcze bardzo wiele przed nią!

 

Jeśli chcecie zobaczyć więcej, zapraszamy do obejrzenia galerii z naszymi zdjęciami Sandry. Wciąż wam mało pięknej Polki? Koniecznie obejrzyjcie film, który nakręciliśmy podczas sesji!

 

foto: Christopher Von Steinbach

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska