Emily Ratajkowski założyła obrączkę

2018-02-26
Emily Ratajkowski założyła obrączkę

Znów zaskoczyła. Jedna z najseksowniejszych modelek świata, którą kochamy tak bardzo, jak się da, nie jest już panną.

To pełne zaskoczenie, ponieważ Emily nie zapowiadała swojego zamiaru. Jej wybrankiem jest producent filmowy Sebastien Bear-McClard. Impreza była skromna, a Emily poinformowała o niej za pośrednictwem Instagrama i Snapchata.

 

View this post on Instagram

💫

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 

Korzystając z okazji, przypominamy nasz wybór najseksowniejszych zdjęć Emily.

 

 

Emily Ratajkowski ma dziś 27 lat (rocznik 1991). Oczywiście, co widać na zdjęciach, jest modelką, ale także aktorką. Występuje w filmach od 2004 roku, czyli od czasów, kiedy była jeszcze dziewczynką. Wielkich ról jak na razie nie zagrała, to raczej epizody. W serialach wciela się często w samą siebie, czyli seksowną ślicznotkę i celebrytkę.
 
No właśnie: Emily jest celebrytką, ma tego świadomość. Stała się nią po zagraniu w teledysku „Blurred Lines” Robina Thicke. Wcześniej była odważna sesja w magazynie „Treats!”, a potem kolejny teledysk gwiazdy, czyli Maroon 5 „Love Somebody”.
 
Emily pojawia się na wybiegach, bierze udział w niezliczonych sesjach i umiejętnie podsyca zainteresowanie swoją osobą. Na wybiegach i premierach kinowych kilka razy można ją było zobaczyć w strojach, które więcej odsłaniały niż zasłaniały. Takie zdjęcia były potem podchwytywane i powielane w setkach plotkarskich portali. A sława Emily wciąż dzięki temu rosła i rosła. O seksowną dziewczynę zabijają się dziś projektanci, organizatorzy głośnych imprez medialnych i producenci ubrań. Jeśli Emily coś na siebie włoży, jest gwarancja, że dowie się o tym pół świata.
 
A jeśli powątpiewacie w jakość naszego wyboru, do czego czego macie pełne prawo (wciąż żyjemy w wolnym kraju), to zapraszamy was do dokonania własnej selekcji. Emily Ratajkowski nie jest pruderyjna, na swoim Instagramie, który obserwuje niemal 16 milionów osób, dzieli się zdjęciami bez przerwy.

 

View this post on Instagram

@vanityfairspain

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska