Emily Ratajkowski założyła obrączkę

2018-02-26
Emily Ratajkowski założyła obrączkę

Znów zaskoczyła. Jedna z najseksowniejszych modelek świata, którą kochamy tak bardzo, jak się da, nie jest już panną.

To pełne zaskoczenie, ponieważ Emily nie zapowiadała swojego zamiaru. Jej wybrankiem jest producent filmowy Sebastien Bear-McClard. Impreza była skromna, a Emily poinformowała o niej za pośrednictwem Instagrama i Snapchata.

 

💫

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 

Korzystając z okazji, przypominamy nasz wybór najseksowniejszych zdjęć Emily.

 

 

Emily Ratajkowski ma dziś 27 lat (rocznik 1991). Oczywiście, co widać na zdjęciach, jest modelką, ale także aktorką. Występuje w filmach od 2004 roku, czyli od czasów, kiedy była jeszcze dziewczynką. Wielkich ról jak na razie nie zagrała, to raczej epizody. W serialach wciela się często w samą siebie, czyli seksowną ślicznotkę i celebrytkę.
 
No właśnie: Emily jest celebrytką, ma tego świadomość. Stała się nią po zagraniu w teledysku „Blurred Lines” Robina Thicke. Wcześniej była odważna sesja w magazynie „Treats!”, a potem kolejny teledysk gwiazdy, czyli Maroon 5 „Love Somebody”.
 
Emily pojawia się na wybiegach, bierze udział w niezliczonych sesjach i umiejętnie podsyca zainteresowanie swoją osobą. Na wybiegach i premierach kinowych kilka razy można ją było zobaczyć w strojach, które więcej odsłaniały niż zasłaniały. Takie zdjęcia były potem podchwytywane i powielane w setkach plotkarskich portali. A sława Emily wciąż dzięki temu rosła i rosła. O seksowną dziewczynę zabijają się dziś projektanci, organizatorzy głośnych imprez medialnych i producenci ubrań. Jeśli Emily coś na siebie włoży, jest gwarancja, że dowie się o tym pół świata.
 
A jeśli powątpiewacie w jakość naszego wyboru, do czego czego macie pełne prawo (wciąż żyjemy w wolnym kraju), to zapraszamy was do dokonania własnej selekcji. Emily Ratajkowski nie jest pruderyjna, na swoim Instagramie, który obserwuje niemal 16 milionów osób, dzieli się zdjęciami bez przerwy.

 

@vanityfairspain

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska