Dominique Jane – amerykańska Miss Sierpnia 2015

Dominique Jane – amerykańska Miss Sierpnia 2015

Poznajcie Dominique Jane, amerykańską Miss Sierpnia 2015. Zobaczcie utrzymaną w kabaretowym klimacie vintage sesję, która ukazała się w amerykańskim PLAYBOYU dokładnie rok temu.

Notes Playmate:

 

Biust: 81 cm

Talia: 61 cm

Biodra: 86 cm

Wzrost: 174 cm

Waga: 45 kg

Kolor włosów: rude

Kolor oczu: brązowe

Wiek: 28

Miasto: Topanga, Kalifornia

Tytuł: Miss Sierpnia 2015

 

 

Dominique dorastała w Południowej Kalifornii, ale ma podwójne obywatelstwo, bo jej rodzice pochodzą z Dublina. Studiowała marketing modowy i zaczęła nawet pracować w swoim zawodzie, ale w pewnym momencie stwierdziła, że sądzona jest jej jednak kariera modelki. Jej nowa kariera rozkręciła się zdumiewająco szybko – została wybrana przez supermodelkę Janice Dickinson jako jedna z osób, które wezmą udział w jej reality tv zatytułowanym Janice Dickinson Modeling Agency.

 

Jednak nie samym modelingiem Dominique żyje. Zagrała role w kilku filmach, występowała także podczas słynnej tasy koncertowej Kanyego Westa promującej album Yeezus. Przyznaje, że to doświadczenie bardzo się jej podobało, choć prywatnie gustuje raczej w muzyce gitarowej. Do grona swoich ulubionych wykonawców zalicza Toma Petty'ego i indie rockowy zespół The War on Drugs.

 

Dominique przyznała amerykańskiemu PLAYBOYOWI, że od zawsze chciała zostać Playmate. Cóż, marzenia się spełniają!

 

Dziewczyna uważa się za kogoś w rodzaju wolnego ducha. – Żyję jak cyganka. Zawsze mam spakowany plecak i zawsze jestem gotowa na kolejną przygodę. Mam nadzieję, że do mnie dołączycie! – powiedziała amerykańskiemu PLAYBOYOWI.

 

Wygląda też na taką, która lubi spełniać marzenia. – Jeszcze nie tak dawno temu gdyby ktoś powiedział mi, że będę miała sesję w PLAYBOYU i wystąpię na jednej scenie z Kanyem, nie uwierzyłabym mu i uznała za szaleńca! – mówi. My tymczasem wierzymy, że zeszłoroczna sesja pozwoliła rudowłosej Dominique nabrać rozpędu!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska