Emily Ratajkowski pokazała ślubną obrączkę. Ale jak!

2018-03-05
Emily Ratajkowski pokazała ślubną obrączkę. Ale jak!

Niby po ślubie, ale jak się okazuje Emily Ratajkowski nie straciła pazura wraz z sakramentalnym "tak". Zobaczcie, jak pokazała swoją obrączkę ślubną. Albo raczej na czym...

Nasza ulubienica niedawno wyszła za mąż. Jej wybrankiem został Sebastien Bear-McClard, a zdjęcia z uroczystości możecie zobaczyć tutaj.

Teraz postanowiła pokazać dowód zawarcia związku, czyli ślubną obrączkę. Sposób jaki wybrała to kwintesencja jej stylu...

View this post on Instagram

💎💎💎

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Jeśli chcecie zobaczyć najseksowniejsze zdjęcia Emily, zapraszamy was do zerknięcia do naszej galerii.

Emily Ratajkowski ma dziś 27 lat (rocznik 1991). Oczywiście, co widać na zdjęciach, jest modelką, ale także aktorką. Występuje w filmach od 2004 roku, czyli od czasów, kiedy była jeszcze dziewczynką. Wielkich ról jak na razie nie zagrała, to raczej epizody. W serialach wciela się często w samą siebie, czyli seksowną ślicznotkę i celebrytkę.
No właśnie: Emily jest celebrytką, ma tego świadomość. Stała się nią po zagraniu w teledysku „Blurred Lines” Robina Thicke. Wcześniej była odważna sesja w magazynie „Treats!”, a potem kolejny teledysk gwiazdy, czyli Maroon 5 „Love Somebody”.

Emily kocha nagość

Emily pojawia się na wybiegach, bierze udział w niezliczonych sesjach i umiejętnie podsyca zainteresowanie swoją osobą. Na wybiegach i premierach kinowych kilka razy można ją było zobaczyć w strojach, które więcej odsłaniały niż zasłaniały. Takie zdjęcia były potem podchwytywane i powielane w setkach plotkarskich portali. A sława Emily wciąż dzięki temu rosła i rosła. O seksowną dziewczynę zabijają się dziś projektanci, organizatorzy głośnych imprez medialnych i producenci ubrań. Jeśli Emily coś na siebie włoży, jest gwarancja, że dowie się o tym pół świata.
A jeśli powątpiewacie w jakość naszego wyboru, do czego czego macie pełne prawo (wciąż żyjemy w wolnym kraju), to zapraszamy was do dokonania własnej selekcji. Emily Ratajkowski nie jest pruderyjna, na swoim Instagramie, który obserwuje ponad 16 milionów osób, dzieli się zdjęciami bez przerwy.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska