Eiza Gonzalez – w tym roku czerwony dywan należał do niej

2018-03-06
Eiza Gonzalez – w tym roku czerwony dywan należał do niej

Chociaż oscarowa gorączka powoli mija, a sama gala jest przez wielu określana jako raczej mało porywająca, to my nie przestajemy się zachwycać Eizą Gonzalez, która na czerwonym dywanie prezentowała się zjawiskowo.

Już przyjęcie, które odbyło się kilka dni przed właściwą ceremonią sprawiło, że zaczęliśmy ciepło myśleć o Eizie. Meksykańska aktorka założyła na nie sukienkę, która świadczy o tym, że dziewczyna jest doskonale świadoma swoich atutów. I dobrze wie, jak je zaprezentować.

Równie dobrze – choć nieco skromniej – Eiza zaprezentowała się na właściwej ceremonii. Gdy tylko pojawiła się na czerwonym dywanie, oczy wszystkich zwróciły się w jej kierunku. I nic dziwnego!

Jakiś czas temu ochrzciliśmy Eizę mianem „następczyni Salmy Hayek” i bynajmniej nie była to jedynie przenośnia. Śliczna aktorka wystąpiła bowiem w serialu Od zmierzchu do świtu, który jest adaptacją filmu z 1996 roku o tym samym tytule. Salma Hayek w pierwowzorze wcieliła się w rolę Santanico Pandemonium (jeśli nie pamiętacie słynnej sceny w jej wykonaniu, zapraszamy TUTAJ), a w nowej wersji zrobiła to właśnie Eiza. Rolą, która zapełniła Meksykance największą jak dotąd popularność, pozostaje Darling w Baby driver, w którym wystąpiła u boku Ansela Elgorta, Jamiego Foxxa i Kevina Spacey. Jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć urodziwej aktorki, to koniecznie zajrzyjcie do przygotowanej przez nas galerii!

foto: Instagram, Reuters

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska