Golf i seks: Paige Spiranac wciąż szokuje

2018-03-07
Golf i seks: Paige Spiranac wciąż szokuje

Najseksowniejsza golfistka świata postanowiła nakręcić serię filmów ze sobą w roli głównej, na których gra w golfa w skąpym stroju. To kolejny wybryk dziewczyny, która buntuje się przeciwko konserwatywnym organizacjom zakazującym jej epatowania kobiecością.

Paige Spiranac jest amerykańską profesjonalną golfistką. Bierze udział w turniejach, walczy o zwycięstwa. Ma też piękne ciało i seksowną twarz, nie boi się wykorzystywać atutów, pozując jako modelka. Niedawno wystąpiła na przykład w sesji do "Sports Illustrated", do wydania z kostiumami kąpielowymi.

Golf to jednak konserwatywna dyscyplina. Zarządzający nią chcą na siłę ubrać kobiety i zakazać im eksponowania seksapilu, nawet delikatnie (jak to robi Spiranac). Kiedy LPGA (amerykańska federacja profesjonalnych golfistek) nakazała sportsmenkom noszenie spodni i koszulek z rękawem, a zakazała koszulek na ramiączka i krótkich spódniczek, Paige była pierwszą, która się zbuntowała.

Spiranac postanowiła drażnić konserwę. Będzie grała i kręciła filmiki, w których robi te w skąpym stroju, eksponującym jej ciało.

Na swoim Twitterze i w kilku wywiadach golfistka oświadczyła, że będzie robiła to, co chce. Chodzi o wsparcie wszystkich kobiet, które wybrały swoją drogę, nie zawsze tą, którą inni chcieliby, żeby kroczyły. Spiranac mówi, że zmaga się z falą hejtu, ale "już czas, żeby zacząć wspierać ofiary, a nie sprawców". Zachęca też wszystkie kobiety do pokazywania tego, co chcą i kiedy chcą, bez oglądania się na społeczne ograniczenia.

My przypominamy wam galerię zdjęć Paige Spiranac, "wojującej golfistki".

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska