Candyman "uczcił" Dzień Kobiet...

2018-03-09
Candyman "uczcił" Dzień Kobiet...

Australijczyk postanowił wkurzyć świat, a najbardziej kobiety. Chyba mu się udało, zobaczcie sami.

W walce o schedę po Hugh Hefnerze liczy się właściwie tylko Travers Beynon i Dan Bilzerian. Ostatnio ten pierwszy wysuwa się na prowadzenie.

View this post on Instagram

#InternationalWomensDay

A post shared by Candy Shop Mansion (@candyshopmansion) on

Tym razem Candyman "uczcił" Dzień Kobiet polecając im wykonać literę "W" (od woman - kobieta) nogami. Zdjęcie wrzucił na swojego Instagrama, czym wywołał oburzenie. Nie pierwszy raz zresztą, niedawno dziewczyny, które u niego bywają, oznakował tatuażami na pośladkach. Takimi prawdziwymi!

Nowy Hugh Hefner

Kim jest Candyman? Travers Beynon każe się właśnie tak nazywać. Jest jednym z największych skandalistów swojej ojczyzny, Australii. Dzięki mediom społecznościowym – przede wszystkim Instagramowi – także całego świata. Koleś jest milionerem, który utrzymuje... harem.

Urodził się w 1972 w Melbourne. Ma gigantyczną posiadłość w Gold Coast. W nim żonę Taeshę i czwórkę dzieci (dwoje z małżeństwa z nią, dwoje z Miss World 1991). Poza nimi na stałe mieszka kilka-kilkanaście innych kobiet. Candyman organizuje imprezy, orgie, z których wideo i zdjęcia trafiają na serwis. Zapraszamy do galerii:

To wygląda w sumie całkiem zwyczajnie, gościa stać, robi co chce. Tyle tylko, że Travers cały czas szokuje. Przyjaciółki często pojawiają się na zdjęciach w obrożach i ze smyczami. Są podzielone na kasty: najwyższa to „anioły” (żona i ulubione przyjaciółki), a potem „boginie” (mieszkają na stałe), „candy-girls” (wpadają na imprezy) i „uległe” (dopiero aspirujące).

Brzmi to niesamowicie, ale efekt Candyman osiągnął. Bez przerwy do jego posiadłości zgłaszają się nowe dziewczyny. Imprezy trwają non-stop, a hałas wokół robi się jeszcze większy. Tym bardziej, że bohater poza dziewczynami ma i inne zainteresowania: samochody (wiele Rolls-Royce'ów i Ferrari) oraz luksusowe gadżety.

Bawi się za swoje

Co najciekawsze Travers Beynon nie jest wyłącznie postacią medialną, ale prawdziwym milionerem, którego stać na to, co robi. Jest właścicielem Kette Free Choice - wartego 250 mln dolarów australijskich tytoniowego koncernu. „Work hard, play harder” - twierdzi, a ludzie, którzy go znają cenią sobie to, że jest twardym, wymagającym i poważnym partnerem w biznesie.

View this post on Instagram

Mixing Business with Pleasure #FREECHOICE

A post shared by Candy Shop Mansion (@candyshopmansion) on

On po prostu chce tak żyć. Jak dawno temu Hugh Hefner. A kontrowersje, które wywołał tatuażami dziewczyn, są mu tylko na rękę. Jak się okazuje, wyłonił je w konkursie. Tym, których nie stać było na przylot do Australii, zafundował bilet. W zamian zażądał właśnie tatuażu Free Choice. Zgodziły się...

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska