Nowe gorące zdjęcia Abigail Ratchford

2018-03-19
Nowe gorące zdjęcia Abigail Ratchford

Rozpuszcza serce i ekrany komputerów i smartfonów. Jedna z naszych najulubieńszych hojnie wyposażonych modelek nie zwalnia tempa.

Żebyście zarzekali się, że takie dziewczyny nie są w waszym typie, to nie pozbędziemy się wątpliwości co do prawdziwości tych deklaracji. Abigail Ratchford ma ciało, które oszałamia każdego faceta. Ta naturalna piękność dumnie kroczy od sukcesu do sukcesu w swojej przygodzie z modelingiem.

Abigail Ratchford nazywana jest drugą Kate Upton. To ze względu na pokaźnych rozmiarów naturalny biust, być może nawet obfitszy niż ten, który jest w posiadaniu jej starszej koleżanki.

Podobnie jak Kate Upton, z którą porównania pannę Ratchford wcale nie denerwują, także ona chętnie go eksponuje. Jej konto na Instagramie obserwuje już 8,4 miliona widzów. Abigail wrzuca zdjęcia erotyczne, z sesji, ale i prywatne. Jest zatrudniana przez firmy, które produkują bieliznę.

Abigail ma też siostę Isabelle, która również ma piękne ciało i równie chętnie je eksponuje. Sami oceńcie, czy jest godna starszej siostry.

Wdzięki Abigail Ratchford są bezdyskusyjne. Życzymy jej wszystkiego dobrego, a sobie, by jej portfolio pęczniało. To już nasza druga galeria gwiazdy, jeśli chcecie sobie przypomnieć poprzednie zdjęcia, znajdziecie je tutaj.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska