Dziewczyny z Instagrama: Juliana Herz

Dziewczyny z Instagrama: Juliana Herz

Kostaryka to podobno jeden z najlepszych na świecie krajów do życia - piękna pogoda, piaszczyste plaże, niskie koszty utrzymania… I piękne dziewczyny!

Właśnie z tego pięknego kraju pochodzi nasza dzisiejsza Dziewczyna z Instagrama. Kostaryka pojawia się w wielu rankingach miejsc, polecanych do przeprowadzki na emeryturę. Jednak gdy patrzymy na Julianę, chcielibyśmy się tam przenieść o wiele wcześniej… Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć pięknej Kostarykanki - ostrzegamy, że może być bardzo trudno powstrzymać się przed kliknięciem w przycisk „Follow”.

 

 

Juliana Herz to kostarykańska modelka obdarzona typowo latynoską urodą - długie, ciemne włosy, jeszcze dłuższe nogi i figlarne spojrzenie to jej cechy charakterystyczne. Pomyliłby się jednak ten, który powiedziałby, że skoro dziewczyna jest ładna, to intelektualnie nie ma zbyt wiele do zaoferowania. Dziewczyna jest obdarzona sporym poczuciem humoru i tego samego oczekuje od swojego potencjalnego partnera. Jak sama powiedziała, „najseksowniejsi są faceci pewni siebie i zabawni. Jeśli jesteś w stanie doprowadzić mnie do śmiechu, w moich oczach jesteś Bradem Pittem”.

 

Kostarykanka jest także wielką fanką serii książek o Harrym Potterze, czemu kilkakrotnie dała wyraz swoją działalnością w mediach społecznościowych. Wielu z Was zapewne pomyśli sobie, że nie jest to literatura wysokich lotów, ale z drugiej strony... cóż, miło że czyta!

 

Julianie Herz jak dotąd udało się zgromadzić 375 tysięcy followersów na Instagramie, którego to jest bardzo aktywną użytkowniczką - na jej koncie znajduje się ponad 1600 zdjęć. O wiele skromniej prezentuje się jej dorobek na innych portalach społecznościowych - konto twitterowe jest obserwowane przez zaledwie 7109 użytkowników.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska