Dziewczyny z Instagrama: Anna Tarnowska

Dziewczyny z Instagrama: Anna Tarnowska

Tym razem bohaterką naszego cyklu zostaje Polka. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć modelki, wielokrotnej miss, a prywatnie dziewczyny znanego piosenkarza Rafała Brzozowskiego. Przed wami Anna Tarnowska!

Powiedzmy to sobie otwarcie – Tarnowska jak dotąd nie zrobiła na Instagramie kariery na miarę swojego potencjału. Jej konto obserwuje jedynie nieco ponad 1800 osób. Skromnie, prawda? Tym bardziej, że naszym zdaniem modelka zasługuje na o wiele większą uwagę.

 

 

Anna Tarnowska jest wielokrotną miss... a właściwie wielokrotną wicemiss. Dokładnie tak – wielokrotnie dopisywało jej szczęście, ale – przynajmniej w przypadku konkursów na na najpiękniejszą – nie to najwyższe. Wyliczmy: Tarnowska była pierwszą wicemiss Baltic Sea & Scandinavian oraz drugą wicemiss International 2008, trzecią wicemiss Intercontinental w 2009 roku i zajęła trzecie miejsce podczas wyborów Miss University 2010. Dużo tego, prawda? Tyle, że naszym zdaniem dziewczyna zdecydowanie zasługuje na miejsca pierwsze.

 

Pierwsze miejsce Tarnowska od długiego czasu zajmuje w sercu znanego piosenkarza Rafała Brzozowskiego. Pop-rockowy artysta, który zdobył popularność w 2012 roku wraz z debiutancką płytą Tak blisko ma szczęście nie tylko w show-biznesie, ale i w miłości... A warto przypomnieć, że w show-biznesie dopisało mu ono wyjątkowo – wspomniana płyta Tak blisko pokryła się w końcu platyną.

 

Co jeszcze wiemy o życiu prywatnym Anne Tarnowskiej? Modelka uwielbia sport, a zwłaszcza sporty wodne, na przykład wakeboarding (z wodą i plażą jest jej zresztą wyjątkowo do twarzy!). Poza tym Anna kocha konie! Trenowała jeździectwo od wczesnego dzieciństwa i – chociaż teraz zwykle brakuje jej czasu na to hobby – jej miłość do tych szlachetnych zwierząt nie zmniejszyła się z upływem czasu ani trochę.

 

Zobaczcie serię instagramowych zdjęć Tarnowskiej, które wybraliśmy do naszej galerii. Zaręczamy, że warto!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska