Strona zawiera materiały przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich
Warunki korzystania ze strony oraz polityka prywatności.

Specjalnie dla Playboy.pl: więcej zdjęć Rozalii Roszyk!

2018-04-04
Specjalnie dla Playboy.pl: więcej zdjęć Rozalii Roszyk!

W kwietniowym numerze PLAYBOYA (wciąż w kioskach) ukazała się gorąca sesja Natalii Roszyk. Dla czytelników Playboy.pl mamy bonus: kilka zdjęć, które nie zmieściły się w drukowanym magazynie. Cieszcie oczy!

Całą sesję z Rozalią znajdziecie w kwietniowym numerze PLAYBOYA. Ale przygotowaliśmy jednak coś specjalnego. To zdjęcia dodatkowe, specjalnie dla was:

Nie macie jeszcze kwietniowego PLAYBOYA? Pytacie, co jeszcze w numerze, poza zjawiskową Rozalią?

Oddajemy głos Robertowi Ziębińskiemu, który napisał o tym wyczerpująco we wstępniaku do numeru:

"Polska, 1986 rok. Komunizm powoli dogorywa, Pewex i Baltona to wciąż drzwi do lepszego świata, giełdy wymiany kaset wideo są największą konkurencją dla kin. A magnetowidy, czyli odtwarzacze kaset wideo, stają się centrum życia kulturalnego polskich rodzin (supermarketów nie ma, podobnie jak handlu w niedzielę). To mniej więcej wtedy mój ojciec przywozi do domu kasetę z naklejką, na której jest napisane: MAD MAX 1 i 2. Mam jakieś 8 lat, a te dwa słowa przemawiają do dziecięcej wyobraźni tak mocno, że nie jestem w stanie się im oprzeć. Pod nieobecność rodziców włączam te filmy. Trzy godziny później moje życie zmienia się na zawsze. Po pierwsze, pokochałem fantastykę, po drugie, postanowiłem mieć irokeza, po trzecie – zakochałem się w kulturze popularnej. Kiedy na spotkaniu z George’em Millerem, twórcą filmu, opowiedziałem tę historię, australijski reżyser tarzał się ze śmiechu, a potem zamarł. „Jezu, ale wyrosłeś na normalnego faceta, mam nadzieję?”. Przypomniała mi się ta anegdota, gdy układaliśmy listę arcydzieł fantastyki, więc nie mogło na niej zabraknąć Mad Maxa... A co jeszcze w numerze? Bitcoiny, mundial, Lego, poradnik obsługi penisa, opowieść o marihuanie (i tym, ile zyskują na legalizacji koncerny tytoniowe) oraz przepiękna Rozalia Roszyk. Smacznego!".

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska