Co słychać u królowej Instagrama? Tianna Gregory w całej okazałości

2018-04-03
Co słychać u królowej Instagrama? Tianna Gregory w całej okazałości

Ten artykuł powinien zainteresować szczególnie tych, którzy u kobiet zwracają przede wszystkim uwagę na pośladki.

Jeśli chodzi o popularność w serwisach społecznościowych, szanse na wygraną w batalii o miano Królowej Instagrama są w przypadku Tianny Gregory równie duże, jak jej pośladki. 26-letniej Kalifornijce udało się jak do tej pory zgromadzić ponad 4,3 miliona followersów w tym serwisie. Robione amatorsko zdjęcia otworzyły jej drogę do kariery w świecie mody i w tym momencie Tianna ma za sobą współpracę z wieloma magazynami oraz firmami odzieżowymi. Nie zapomina jednak o swoich korzeniach i wciąż publikuje na Instagramie mnóstwo zdjęć - nie przedłużając zbytnio, zapraszamy do obejrzenia galerii.

Uroda Tianny jest wynikiem prawdziwego etnicznego miszmaszu - dziewczyna ma korzenie włoskie, hiszpańskie, niemieckie oraz rosyjskie. Przy 160 centymetrach wzrostu jej wymiary wynoszą 94/64/97. Tianna rzecz jasna nie stroni od różnego rodzaju aktywności fizycznej - na zdjęciach widzimy ją między innymi podczas jazdy konnej, obligatoryjnych ćwiczeń na siłowni, a nawet gry w piłkę nożną.

Nieustannie zachęcamy do obejrzenia zdjęć innych dziewczyn, które regularnie pojawiają się w naszym serwisie – w ostatnim czasie do tego licznego dość grona dołączyły między innymi Eden Rambo, Anllela Sagra i Kristen Strout.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska