Królowa bikini Eva Czarnocka

2018-04-13
Królowa bikini Eva Czarnocka

Imała się w życiu różnych zajęć, ale jedno wiemy na pewno. Decyzja, żeby pozować była najlepszą decyzją Evy, z naszego skromnego punktu widzenia.

Modelka Eva Czarnocka nigdy nie planowała zostać modelką. I nie tylko nią jest.

Studiowała nowe media i grafikę komputerową w Warszawie, później obroniła pracę magisterską z psychologii w zarządzaniu. Po studiach wyjechała do Sydney, gdzie pracowała dorywczo. Żeby nie marnować czasu, spróbowała pozowania przed obiektywem. Tak jej się to spodobało, że rok później przekształciła to w świetnie prosperujący biznes. Razem ze swoim partnerem Jakubem Koniewiczem.

Sama siebie Eva określa artystka wizualną, dyrektorką kreatywną oraz twórczynią treści. Ale my nie zapominamy, że jest również modelką.

Polka wyszukuje miejsca do sesji, zajmuje się doborem strojów kąpielowych, które z partnerem mogą sfotografować, sama też szlifuje zdjęcia by były perfekcyjne. I tym bardziej cieszymy się, że wpadliśmy na jej profil na Instagramie, który obserwuje ponad 120 tys. osób.

Zmysłowe zdjęcia, czasem bardzo skupione na detalach i wycinkowe, są za każdym razem zjawiskowe i podkreślają wszystkie atuty Evy.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska