Dziewczyny z Instagrama: Laura Enever

Dziewczyny z Instagrama: Laura Enever

Mówi się, że kobiety lecą na surferów. W naszym klimacie niestety trudno nam przekonać się o tym na własne oczy, ale wierzymy, że rzeczywiście tak jest. Teraz dzięki Laurze Enever możemy przekonać się na własnej skórze, że mężczyźni też lecą na surferki!

Mieliśmy już w naszym cyklu dziewczyny, które uwielbiają plażowo-surfingowe klimaty, a nawet piękną córkę gwiazdora surfingu – Saharę Ray. Dotąd nie mieliśmy jednak autentycznej surferki. Poznajcie więc Laurę Enever! Tak, dobrze rozumiecie, ta obdarzona zjawiskową urodą dziewczyna nie jest modelką ani nawet hollywoodzką gwiazdą, ale sportsmenką!

 

 

Przekonajcie się, że wchodząc na instagramowy profil Laury bardzo łatwo pomylić się co do jej profesji. Prawie 1500 zdjęć (a co jedno to ładniejsze!), i blisko 400 tys. obserwujących. Plaż i desek surfingowych, owszem, trochę na zdjęciach jest, ale z drugiej strony – podobnie jest z profilami wielu modelek. Całe szczęście, że Laura lojalnie wyjaśnia wszystkim niewtajemniczonym czym zajmuje się przede wszystkim.

 

A jeśli chodzi o surfowanie na desce Laura Enever naprawdę jest kimś! Dziewczyna w 2009 roku została mistrzynią świata juniorów. Jej profesjonalny debiut przypadł na rok 2011, natomiast w marcu 2015 roku wspięła się na sam szczyt profesjonalnego surfingu – zaczęła występować w prestiżowej Światowej Lidze Surfingu (World Surf League).

 

 

Poza sportem, którym zajmuje się przecież zawodowo, Laura ma wiele innych pasji: interesuje się sztuką i designem, a nade wszystko kocha podróżować i poznawać nowe, piękne zakątki świata. Cóż, z taką pracą ma do tego masę okazji.

 

Coś jeszcze? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia w naszej galerii, żeby się domyślić. Laura interesuje się też fotografią. Na potrzeby swoich sesji publikowanych między innymi w mediach poświęconych surfingowi zdarza jej się współpracować ze znanymi na całym świecie fotografami i stylistami. Wycinek efektów tej współpracy możecie zobaczyć w naszej galerii!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska