Film Sary Jean Underwood, który stopi wasze ekrany

2018-04-16
Film Sary Jean Underwood, który stopi wasze ekrany

Nasz ulubienica postanowiła uświadomić światu, że życie dzikich zwierząt wymaga ochrony i troski. Zrobiła to w swoim stylu.

Sara Jean Underwood to jedna z najjaśniejszych gwiazd PLAYBOYA już od dekady. Lata mijają, a ona wciąż jest zjawiskowa. Jej Instagram wciąż pęcznieje, a nowe zdjęcia wydają się jeszcze gorętsze od poprzednich. Patrzenie na Sarę to zawsze przyjemność. Tym razem Sara wybrała się do Indonezji. Na Bali miała sesję zdjęciową i nakręciła film, który polecamy waszej uwadze. Tylko odstawcie kawę, żeby nie zalać klawiatury...

Podobało się? Nic dziwnego. Film jest częścią kampanii, która ma uczulić na wycinkę lasów pod uprawy potrzebne do produkcji oleju palmowego. Sara przekonuje, że ten proceder przyczynia się do ograniczenia populacji wielu zwierząt, którym grozi wyginięcie.

View this post on Instagram

I am so sorry. That’s all I kept saying to him, but it’s not enough. He needs action. This is a Sumatran elephant, and his species is critically endangered, primarily due to rainforest destruction to make room for more PALM OIL plantations. Go into your local supermarket, palm oil will be in over half of the products on the shelves. Now, imagine the large-scale destruction of rainforests to accommodate that demand. Finally, understand the amount of homes destroyed for animals/indigenous people, AND all the carbon pollution released into the air from cutting down those rainforests (the major driver of human induced climate change). PLUS this shit is super bad for you. ~ Be conscious in which products you purchase, do it for the rhinos, orangutans, elephants, tigers, our planet, and your health. If that isn’t reason enough, then I don’t know what is. SWIPE ➡️ for a little guidance on making better choices🏅. It’s time to get our heads out of our asses. I will, if you will 🙏🏼 With no demand, there is no supply. 📸 by @stevebitanga

A post shared by Sara Underwood (@saraunderwood) on

Sara to nasza gwiazda. Debiutowała w PLAYBOYU już w 2006 roku. Właśnie wtedy po raz pierwszy opublikowaliśmy jej sesję. Oczywiście jako playmate miesiąca. W 2007 Sara została już Playmate Roku i jej kariera nabrała rozpędu. I nie zatrzymała się do teraz.

Dziś, jeśli chodzi o dziewczyny, które prezentują swoje wdzięki na publikowanych w internecie zdjęciach i filmach, Sara Jane Underwood znajduje się w ścisłej czołówce. Ponad 8,8 miliona osób obserwuje ją na Instagramie. Na Facebooku niewiele mniej. I nic dziwnego – potencjał jej zdjęć wydaje się nieskończony.

Klęska urodzaju. Tak właśnie można najłatwiej określić problem, przed którym staje się, chcąc wybrać kilkanaście zdjęć Sary. Po prostu podoba nam się ich dużo więcej – wejdźcie na jej instagramowy profil, a przekonacie się. Zresztą o czym my mówimy! Sara Jean Underwood wygląda seksownie nawet przebrana za postaci z Gwiezdnych Wojen!

Tutaj więcej zdjęć Sary, zobaczcie naszą galerię:

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska