Alexandra Tyler – Miss Kwietnia 2015

Alexandra Tyler – Miss Kwietnia 2015

Alexandra Tyler nigdy nie spodziewała się, że zostanie naszą Playmate. Od dzieciństwa uosabiała raczej stereotyp "dobrej dziewczynki" – była popularną w szkole cheerleaderką i piątkową uczennicą. Dzięki PLAYBOYOWI okazał się, że drzemie w niej coś jeszcze...

Notes Playmate:

 

Biust: 88 cm

Talia: 61 cm

Biodra: 89 cm

Wzrost: 180 cm

Waga: 59 kg

Kolor włosów: brunetka

Kolor oczu: niebieskie

Wiek: 22 lata

Miasto: Sacramento, Kalifornia

Tytuł: Miss Kwietnia 2015

 

 

Do zostania modelką namówiła ją matka. Jesteś cheerleaderką i piękną dziewczyną – mówiła. Alexandra początkowo nie była przekonana czy to najlepszy pomysł, ale posłuchała mamy zupełnie jak przystało na "dobrą dziewczynkę". Okazało się, że w tym przypadku mama miała rację. Alexandra szybko podpisała kontrakt z agencją i skończyła szkołę w trzy lata (szybciej niż normalnie), bo rwała się do jak najczęstszego pozowania. Po ukończeniu szkoły dziewczyna przeprowadziła się do Los Angeles i wystąpiła w kampaniach L'Oreal i Volcom.

 

Alexandrę zainteresowała PLAYBOYEM jedna z naszych wcześniejszych Playmate. Miss Kwietnia kupiła pismo raz, drugi, później zamówiła prenumeratę i w końcu stała się zagorząłą czytelniczką. A po cichu marzyła, by pewnego dnia zostać Playmate. Cóż, nie musiała czekać tak znowu długo!

 

Amerykański PLAYBOY postanowił na potrzeby sesji zamienić Alexandrę w boginię hard rocka. Trzeba przyznać, że modelka wypada w tej kreacji nad wyraz przekonująco! W niczym nie przeszkadza fakt, że prywatnie Alexandra woli raczej muzykę country...

 

Modelka przyznaje, że sesja dla PLAYBOYA to pierwszy raz, kiedy pozowała do zdjęć nago. Podkreśla jednak, że pokazywanie przez nią ciała na zdjęciach nie ma nic wspólnego z przechwałkami i popisywaniem się. Alexandra twierdzi, że w ten sposób chce pokazać, że jest dumna z bycia kobietą.

 

Oczywiście każda kobieta powinna być dumna z bycia kobietą. Gdyby jednak któraś była ciekawa, w jaki sposób wyglądać nago tak dobrze, jak Alexandra, modelka ma małą podpowiedź: poza szczęściem i urodzeniem się w ładnym z natury ciele istotną rolę odgrywają zdrowe odżywianie i fitness.

 

Ale wystarczy tego gadania – zobaczcie galerię!

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska