Cassandra Dawn: nowy króliczek

2018-04-26
Cassandra Dawn: nowy króliczek

Jest śliczna i dziewczęca. Ale seksapilu ma całe mnóstwo. Poznajcie nowego króliczka PLAYBOYA.

Cassandra Dawn ma 27 lat, z tego przez 12 zdobywała doświadczenie w branży modellingowej, w której pracuje od 15 roku życia. Została więc dostrzeżona bardzo wcześnie. Od tamtej pory jej kariera rozbiega się w różnych kierunkach.

Sama nie jest jeszcze zdecydowana, co chciałaby robić w życiu. Próbowała swoich sił w przemyśle muzycznym, jest zainteresowana psychologią. Uwielbia również podróżować, gra na gitarze i podpowiada innym kobietom, co powinny na siebie włożyć.

Dziewczyny często pytały ją, skąd bierze swoje stylowe pomysły, jeśli chodzi o ubrania. Zamiast odpowiadać wszystkim razem bądź każdej z osobna, założyła bloga modowego, gdzie dzieli się swoimi zainteresowaniami z resztą świata.

Ale nie tylko kobiety mogą korzystać z jej rad. W jednym z wywiadów swoją wiedzą postanowiła podzielić się z mężczyznami. Stwierdziła, że panowie powinni nosić neutralne kolory i ubrania dopasowane do ich budowy ciała. Dzięki Cassandra, sami byśmy na to nie wpadli.

Na Instagramie ma już 148 tys. fanów. A niedawno została króliczkiem PLAYBOYA i miała sesję dla amerykańskiej edycji magazynu.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska