Samantha Hoopes: czy jej sutki was obrażają?

2018-05-21
Samantha Hoopes: czy jej sutki was obrażają?

Samantha to jedna z naszych ulubienic. Wnikliwie śledzimy jej poczynania. I właśnie odkryliśmy, że wrzuciła do sieci kilka swoich nowych gorących zdjęć. Nie mogliśmy was o tym nie poinformować i nie pokazać wam tych fotek.

Samantha Hoopes urodziła się w miasteczku Doylestown w Pensylwanii.

Ma pięć sióstr. Od dziecka uczyła się aktorstwa i modelingu. Cóż, opłaciło jej się, gdyż kariery może jej pozazdrościć niejedna piękność.

Jako modelka Samantha występowała m.in. w reklamach takich firm jak „Guess”, „Levi's” lub amerykańska burgerownia „Carl's Junior”.

Dwudziestosiedmioletnią Samanthę Hoopes obserwuje na Instagramie ponad milion osób. Sporo.

Ale fakt ten nie dziwi, jeśli przyjrzeć się urodzie dziewczyny. Jakiś czas temu wspięła się na szczyt swojej kariery w modelingu: to udział w sesji z okazji 50-lecia istnienia słynnego dodatku poświęconego strojom kąpielowym, wydawanego pod słynnym szyldem „Sports Illustrated”. Tak się wówczas spodobała, że „SI” uznał ją za „swoją”.

Samantha – mimo że swoją popularność buduje na Instagramie – aktywnie protestuje przeciwko pruderyjnej polityce serwisu. Nie wolno na nim umieszczać zdjęć nagich sutków. Kilka jej zdjęć w mokrej koszulce „Czy moje sutki cię obrażają”, były wyrazem braku jej akceptacji dla zjawiska.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska