Piosenka na mundial w Rosji od Marty Barczok

2018-05-21
Piosenka na mundial w Rosji od Marty Barczok

Znacie Martę Barczok? To piękna kibicka, która wspierała Polaków podczas Euro 2016 i została uznana za najpiękniejszą kobietę trybun tego turnieju. Postanowiła kontynuować kibicowanie, ale do urody dołożyła piosenkę.

Utwór „Twoje zdrowie” to muzyczny debiut Marty Barczok, który został przygotowany z okazji zbliżających się piłkarskich mistrzostw świata w Rosji.

Martę poznaliśmy jako „pierwszego” kibica biało-czerwonych oraz Miss Euro 2016, teraz poznajemy w nowej odsłonie, jako utalentowaną wokalistkę rozpoczynającą swoją muzyczną przygodę. Piosenka „Twoje zdrowie” została nagrana i wyprodukowana w dwóch londyńskich studiach „Red Sound” oraz „Soundflower Studios” na przełomie marca i kwietnia 2018 roku.

Poniżej teledysk do utworu, w którym oczywiście wystąpiła sama Marta – jak zwykle spektakularna i jak zwykle gorąca. A jej wokal i pazur w głosie też niczego sobie. Przekonajcie się sami!

Poza kibicowaniem i śpiewem Marta występuje w reklamach bielizny, w sesjach modowych, była bohaterką okładki CKM. Jako miss zdetronizowała Natalię Siwiec, która została uznana za najpiękniejszą Polkę turnieju w 2012 roku.

Zobaczcie galerię jej zdjęć:

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska