Piosenka i teledysk naszej gwiazdy Alicji Ruchały

2018-05-30
Piosenka i teledysk naszej gwiazdy Alicji Ruchały

Była gwiazdą okładki majowego PLAYBOYA. Teraz Alicja Ruchała prezentuje swoje dzieło, piosenkę i teledysk "Living My Life". Posłuchajcie i zobaczcie!

Znaną ze światowych wybiegów Alicję Ruchałę podziwiać można było w PLAYBOYU, ale i na okładkach największych magazynów modowych: "Vogue'a", "Marie Claire" czy "Elle".

Alicja nie spoczęła jednak na laurach! Równocześnie z sukcesami w modelingu, zaczęła studia wyższe, które ukończyła z tytułem magistra nauk ekonomicznych. Natomiast trzy lata temu z powodzeniem rozpoczęła karierę muzyczną. Po dotychczasowych singlach "Summer Love" i "No Longer Love You" przyszedł czas na kolejny.

"Living My Life" przeczy wszystkim konwenansom. Zmysłowy, taneczny kawałek puszcza oko tym, który cenią sobie wolność, nie biorą do siebie niepowodzeń i złych słów ze stronny innych. Żyją swoim życiem, czy to się komuś podoba, czy nie.

"Zaczaruje i zabiorę do mojego innego świata. Rozbijaj swoją wyobraźnie i poczuj się jak na weekendowej imprezie, która zbliża się wielkimi krokami!” – zachęca do odsłuchu Alicja Ruchała.

Utwór powstawał w dwóch krajach – produkcja w Szwecji, a wokale w Los Angeles. Teledysk nakręcony został w Warszawie przy wsparciu produkcyjnym Donatana. Efektem jest apetyczny klip z kokietującą Alicją w roli głównej. Różowe cabrio, przystojny mechanik, uwodzicielskie tancerki…i body sushi.

Przepis na przebój?

A dla spragnionych wdzięków Alicji nasza galeria zdjęć:

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska