Dziewczyny z Instagrama: Anara Atanes

Dziewczyny z Instagrama: Anara Atanes

Jeśli uważnie śledzicie galerie dziewczyn, które pojawiają się na naszej stronie, zapewne kojarzycie tę ciemnowłosą piękność.

Anara Atanes pojawiła się na naszych łamach przy okazji galerii przedstawiającej najładniejsze dziewczyny piłkarzy z ligi angielskiej, spotyka się bowiem z francuskim pomocnikiem Manchesteru City - Samirem Nasrim. Chociaż stawia ją to w jednym rzędzie z innymi WAGs (Wifes And Girlfrieds), ona sama nienawidzi tego określenia i nie życzy sobie być nazywana w ten sposób - jej zdaniem z góry określa to ją jako utrzymankę chłopaka, co nie jest zgodne z prawdą. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć Anary Atanes:

 

 

Rzeczywiście, Anara doskonale radzi sobie z prowadzeniem własnej kariery - oprócz oczywistego zarabiania w roli modelki (w tym między innymi dla Victoria’s Secret), próbowała także swoich sił jako piosenkarka - była jedną z członkiń girlsbandu o nazwie Fanfair. Zespół co prawda nie odniósł spektakularnego sukcesu komercyjnego, ale cóż - nie można odmówić Anarze dobrych chęci.

 

 

Anara zasłynęła także dzięki swojemu gorącemu temperamentowi i niewyparzonemu językowi. Kiedy selekcjoner reprezentacji Francji Didier Deschamps pominął Samira Nasriego w powołaniach na Mistrzostwa Świata w 2014 roku, jego dziewczyna w niewybrednych słowach skrytykowała jego decyzję na twitterze. Napisała prostu z mostu: “Jebać Francję! Jebać Deschampsa! Co za gówniany menadżer!” Nasri później uspokajał swoją dziewczynę. Cóż… zdecydowanie lepiej wychodzi jej robienie sobie zdjęć w bikini niż komentowanie poczynań trenera. Panna Atanes wykazuje się dużym zainteresowaniem piłkarzami - przed Nasrim spotykała się z Fredrikiem Ljungbergiem, Darrenem Bentem i Jermainem Pennantem.

 

foto: Instagram

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska