Carina Lima - najszybsza dziewczyna na świecie

Carina Lima - najszybsza dziewczyna na świecie

Ubolewasz nad tym, że Twoja wybranka nie podziela Twoich pasji i nie jesteś w stanie z nią porozmawiać o samochodach? Poznaj Carinę Limę - dziewczynę, która najprawdopodobniej zawstydziłaby Cię swoją wiedzą.

Carina Lima to dziewczyna, która jest spełnieniem marzeń prawie każdego faceta na świecie - Portugalka, oprócz tego że jest piękna, we wzorowy sposób dba o swoje ciało. Efekty wielogodzinnego wyciskania siódmych potów na siłowni przyniosły efekt w postaci doskonale wyrzeźbionego sześciopaka na brzuchu, a także wspaniałych pośladków oraz ud. Panna Lima nie ma oporów przed prezentowaniem światu swoich walorów na swoim koncie na Instagramie, chociaż w tym serwisie społecznościowym wydaje się być dopiero wschodzącą gwiazdą - jej profil jest obserwowany przez zaledwie 22 tysiące followersów.

 

Pięknych dziewczyn na świecie jest mnóstwo, ale piękne dziewczyny z taką pasją można policzyć na palcach jednej ręki. Carina Lima od 2012 roku bierze udział w wyścigach samochodowych, a konkretnie w zawodach z serii Lamborghini Super Trofeo. W jej rękach znajduje się także jeden z najrzadszych samochodów na świecie, czyli Koenigsegg One:1 - dzięki temu Portugalka znalazła się w elitarnym gronie siedmiu osób posiadających to auto (a właściwie sześciu - jeden z egzemplarzy został zniszczony podczas jazdy na Nurburgringu). Jakby tego było mało, jej Koenigsegg jest jednym z fabrycznych prototypów (został oznaczony numerem 106) i jest to dokładnie ten sam samochód, który został zaprezentowany w 2014 roku na autosalonie w Genewie. Później był wystawiony na sprzedaż przez oficjalnego dealera SuperVettura, a jego cena została ustalona na 6 milionów dolarów. Nie jest to pierwszy Koenigsegg, którym jeździ Carina - wcześniej była widywana za kierownicą modelu Agera S.

 

Podsumowując dziewczyna jest piękna, wysportowana i do tego jeździ jednym z najrzadszych sportowych samochodów na świecie… Pozostaje mieć nadzieję, że można jej zaimponować poczuciem humoru!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska