Anastasia Kvitko – rosyjska duma

2018-06-15
Anastasia Kvitko – rosyjska duma

Kilka miesięcy temu pojawiły się głosy, że to Anastasia Kvitko, ale nie Wiktoria Łopyriewa, powinna zostać ambasadorką mundialu w Rosji.

Obok zdjęć Anastasii Kvitko trudno przejść obojętnie. Niezależnie od tego, czy jest się fanem krągłości, czy preferuje się raczej szczupłe dziewczyny (takie jak na przykład Maria Miri Domark), nie sposób zwrócić uwagi na dziewczynę, której wymiary wynoszą 99-69-104!

Chociaż Anastasia przyszła na świat w Rosji (a dokładniej w Obwodzie Kaliningradzkim), to karierę modelki robi w Stanach Zjednoczonych – najpierw próbowała swoich sił w Miami, by następnie na stałe zadomowić się w Los Angeles. Pannie Kvitko nie brakuje tupetu i pewności siebie – gdy jeden z dziennikarzy zapytał ją o podobieństwo do Kim Kardashian, ta odpowiedziała: „Nie lubię, gdy mnie z nią porównują. Sporo jej do mnie brakuje”.

Fakty są jednak takie, że jest całkowicie odwrotnie – chociaż Anastasia może się pochwalić imponującym wynikiem w mediach społecznościowych (jej profil na Instagramie jest obserwowany przez ponad 8,4 miliona użytkowników tego serwisu), to do liczb osiąganych przez Kim trochę jej brakuje.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska