Tych zdjęć Małgosi Suszek nie zobaczysz w magazynie

2018-06-14
Tych zdjęć Małgosi Suszek nie zobaczysz w magazynie

Małgosia pojawiła się u nas w listopadzie ubiegłego roku. Czas pokazał, że oczarowała nie tylko nas. Sesję Playmate Roku zobaczycie w lipcowym numerze PLAYBOYA, a tylko u nas obejrzycie kilka dodatkowych zdjęć!

Sesja Małgosi Suszek (więcej na jej temat TUTAJ) to największa, ale nie jedyna atrakcja, która czeka na was w najnowszym numerze PLAYBOYA. Zacznijmy jednak od rzeczy najważniejszych, czyli dodatkowych zdjęć „cudownie piegowatej” (jak określił ją nasz redaktor naczelny, Robert Ziębiński) Playmate Roku:

Co jeszcze znajdziecie w lipcowym PLAYBOYU? Dwie sesje nie mniej urodziwych Polek  Moniki Ordowskiej, czyli naszej Playmate lipca, a także doskonale wam znanej Sandry Kubickiej. Zdjęcia, które pięknej modelce zrobił Robby Cyron tak przypadły do gustu naszym kolegom ze Stanów Zjednoczonych, że postanowili mieć Sandrę również u siebie.

A co do poczytania? Tradycyjnie sporo. Tym razem wywiadów udzielili nam skrzydłowy reprezentacji Polski Kamil Grosicki, słynny profesor Philip Zimbardo oraz autor popularnych retrokryminałów Marcin Wroński. Z numeru dowiecie się także, jak wygląda stawianie pierwszych kroków na desce surfingowej, przybliżymy również sylwetkę założyciela Spotify Daniela Eka oraz przeanalizujemy drogi polskich hiphopowców do naprawdę dużych pieniędzy. Co jeszcze? O tym przeczytacie TUTAJ.

Lipcowy numer PLAYBOYA w kioskach już od 15 czerwca!Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska