Bianca Kmiec: polska krew

2018-06-20
Bianca Kmiec: polska krew

Ma zaledwie 19 lat, a jej polskie korzenie i, co za tym idzie, słowiańska uroda sprawiły, że już uznajemy ją za jedną z najfajniejszych dziewczyn, na jakie ostatnio trafiliśmy.

W żyłach Bianci Kmiec płynie mieszanka krwi wielu narodowości. Do jej przodków zaliczają się Austriacy, Hiszpanie, rdzenni Amerykanie, Włosi, a przede wszystkim Polacy. Ta seksbomba ma nadwiślańskie korzenie i prawdopodobnie dlatego jest tak gorąca. Urodziła się jednak w Stanach Zjednoczonych i tam też robi karierę modelki. Ups, wybiegliśmy nieco w przyszłość. Tak naprawdę dopiero rozpoczyna podbój branży.

Zanim pokazała się przed obiektywem na profesjonalnej sesji, znana była jako osobowość w social mediach. Jej konto na Instagramie obserwuje niemal 650 tysięcy użytkowników tego portalu! Czemu nie przedstawiliśmy wam jej wcześniej? Jednym z powodów jest to, że na pewnym portalu społecznościowym jest stosunkowo od niedawna, bo odkąd skończyła 17 lat. Jej wiek również był problematyczny. Pełnoletność osiągnęła dopiero w grudniu 2016 roku.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska