Stephy Sobotka: seksowna Monster Girl

2018-06-21
Stephy Sobotka: seksowna Monster Girl

Dziewczyna z Teksasu, a zatem jej miłość do motoryzacji wydaje się oczywista. Dosiada wszystkiego, co napędzane jest benzyną, wielkich trucków, motocykli i muscle carów. No i lubi przy nich pozować.

Stephy Sobotka (nazwisko wskazuje na polskie korzenie) urodziła się w Fort Worth, bliźniaczym mieście słynnego Dallas. Cała aglomeracja liczy 8 mln mieszkańców, konkurencja wśród urodziwych kobiet jest więc zatem ogromna.

Ale właśnie Stephy udało się odnieść sukces. Została Monster Girl, czyli modelką znanego producenta napojów energetycznych. Monster sponsoruje wyścigi, pokazy monster trucków, rozmaite zawody w spalaniu benzyny, których w Teksasie jest całe mnóstwo.

Piszemy o sukcesie, gdyż dzięki pracy Stephane ma okazję być blisko wszystkich tych wydarzeń, które bardzo kocha. Od dziecka pasjonowała się bowiem motoryzacją i motorsportem.

Oprócz tego jest modelką, która reklamuje bieliznę, pracuje jako hostessa podczas innych wydarzeń i buduje swoją popularność w sieci. Do tego ostatniego służy jej Instagram, na którym ma już ponad 100 tys. obserwujących.

Z jej profilu wybraliśmy najgorętsze zdjęcia.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska