Dziewczyny z Instagrama: Michelle Lou Lan

Dziewczyny z Instagrama: Michelle Lou Lan

Czy Michelle Lou Lan to najseksowniejsza instruktorka jogi na świecie? Brzmi odważnie – zapewne pięknych kobiet zajmujących się tym samym jest wiele. A jednak wydaje nam się, że Michelle miałaby w tej kategorii duże szanse na tytuł.

W przeszłości Michelle była tancerką. W pewnym momencie życia nabawiła się jednak groźnej kontuzji. A następnie stwierdziła, że odnalazła inną ścieżkę – nie będącą tańcem, ale w gruncie rzeczy bardzo podobną do niego. W jodze również chodzi przecież o nawiązanie kontaktu z ciałem i wyprawianiem z nim rzeczy, o których zwykłym, nie trenującym całe lata śmiertelnikom nawet się nie śniło. No, może jogę przestawia zwykle jako praktykę bardziej uduchowioną niż taniec, ale to już kwestia indywidualnego podejścia. W każdym razie Michelle swoje powołanie odnalazła właśnie w trenowaniu i uczeniu jogi.

 

 

Co z tego? - pomyśli ktoś – Przecież takich jak ona nie brakuje! I może miałby rację, gdyby nie to, że są rzeczy, którymi Michelle zdecydowanie wyróżnia się na tle innych trenerek jogi. Oczywiście być może Michelle jest świetna w tym co robi. To niewykluczone, po prostu nam trudno to zweryfikować. A wystarczy rzut oka, by przekonać się, że Michelle ma także inną zaletę – jest piękną, rozciągniętą do granic ludzkich możliwości kobietą. A przy tym wrzuca swoje zdjęcia do siebie. I to w dużych ilościach.

 

 

Michelle jest twórczynią projektu MeshaYoga, w ramach którego uczy jogi i promuje tę praktykę na całym świecie. Naprawdę na całym – Michelle wiele podróżuje. Uczyła już m.in. w Nowym Jorku, Szanghaju, Hong Kongu, na Bali oraz na Hawajach (to jej ulubione miejsce). Piękna trenerka nie przestaje jednak podróżować i uczyć, a może być pewna, że uczniowie na całym świecie przyjmą ją z otwartymi ramionami.

 

Zapraszamy więc do naszej galerii zdjęć Michelle Lou Lan! A jeśli jesteście w klimacie, zobaczcie zdjęcia innej bohaterki Dziewczyn z Instagrama, która lubi jogę – Camili Storchi.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska