Emily Ratajkowski na Harley'u i nie tylko

2018-07-30
Emily Ratajkowski na Harley'u i nie tylko

W sezonie ogórkowym, gdy niewiele się dzieje, zawsze można liczyć na dziewczyny, które rozpalają wyobraźnię. W czołówce jest jedna z naszych ulubienic, czyli Emily Ratajkowski. Jej najnowsze zdjęcia pokazują, że gwiazda doskonale się bawi w te wakacje.

A może wcale się nie bawi, tylko ciężko pracuje? Pewnie was to zdziwi, ale pozując do zdjęć Emily zarabia na swoje nazwisko, a dzięki temu powiększa swoje i tak pokaźne grono wielbicieli (ponad 18 mln) na Instagramie, co przekłada się na systematyczne zwiększanie stanu konta.

Ostatnio Emily dodała kilka fotek, które określilibyśmy jako gorące, czyli takie jakich najbardziej po Emily oczekujemy. Oto one:

View this post on Instagram

Hell’s 👼

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

View this post on Instagram

Tan bb

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

View this post on Instagram

✨home for a day✨

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

To najświeższe zdjęcia Emily, ale jeśli jesteście głodni naszego wyboru jej najseksowniejszych fotek, to zapraszamy do galerii:

Niektórzy w Polsce nazywają ją „polską modelką”. To nie do końca prawda. Emily Ratajkowski jest Amerykanką, choć przyszła na świat w Londynie. Nie ma nawet polskich korzeni, jeśli przez takie rozumieć posiadanie jednego z rodziców Polaków. Polskie korzenie ma tylko ojciec dziewczyny – malarz John Ratajkowski. Z kolei matka Emily Kathleen Balgley jest amerykańską Żydówką.

Aktorka i modelka

Emily Ratajkowski ma dziś 27 lat (rocznik 1991). Oczywiście, co widać na zdjęciach, jest modelką, ale także aktorką. Występuje w filmach od 2004 roku, czyli od czasów, kiedy była jeszcze dziewczynką. Wielkich ról jak na razie nie zagrała, to raczej epizody. W serialach wciela się często w samą siebie, czyli seksowną ślicznotkę i celebrytkę.

No właśnie Emily jest celebrytką, ma tego świadomość. Stała się nią po zagraniu w teledysku „Blurred Lines” Robina Thicke. Wcześniej była odważna sesja w magazynie „Treats!”, a potem kolejny teledysk gwiazdy, czyli Maroon 5 „Love Somebody”.

Sprytna celebrytka

Emily pojawia się na wybiegach, bierze udział w niezliczonych sesjach i umiejętnie podsyca zainteresowanie swoją osobą. Na wybiegach i premierach kinowych kilka razy można ją było zobaczyć w strojach, które więcej odsłaniały niż zasłaniały. Takie zdjęcia były potem podchwytywane i powielane w setkach plotkarskich portali. A sława Emily wciąż dzięki temu rosła i rosła. O seksowną dziewczynę zabijają się dziś projektanci, organizatorzy głośnych imprez medialnych i producenci ubrań. Jeśli Emily coś na siebie włoży, jest gwarancja, że dowie się o tym pół świata.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska