Joanna Krupa: sesja gwiazdy z lipcowego Playboya 2005

2018-07-30
Joanna Krupa: sesja gwiazdy z lipcowego Playboya 2005

Popularna gwiazda telewizyjna szturmem zdobyła amerykańskiego Playboya. Jej zdjęcia były fascynujące i z dumą je przypominamy. Ich autorem jest Stephen Wayda.

Joanna Krupa ma 39 lat. Jej ciało jest doskonałe, zawstydza nim nawet dwa razy młodsze konkurentki w modelingu. Stąd wciąż i wciąż widzimy kampanie reklamowe z jej udziałem.

Urodziła się w Warszawie, ale już jako 5-letnia dziewczynka zamieszkała w Los Angeles. Właśnie za Wielką Wodą zaczęła robić karierę, która trwa do dziś. W Polsce stała się gwiazdą po tym, jak została nią na świecie.

Gwiazda TVN

Wszyscy znamy Joannę Krupę z anteny telewizyjnej, jest jedną z największych gwiazd TVN, prowadziła „Top Model”. Na małym ekranie pojawiła się jeszcze w Stanach Zjednoczonych, w „The Real Housewives of Miami”, który to program zapewnił jej sławę. Tańczyła także w „Dancing with the Stars” - w 2009 roku zajęła 4. miejsce.

Pozowała dla amerykańskiego Playboya i polskiej edycji najsłynniejszego magazynu dla mężczyzn. Była na okładkach w CKM, FHM, GQ, Inside Sport Maxima. Brała udział w dziesiątkach kampanii reklamowych.

Największy wróg futer

Jest też bezkompromisową działaczką społeczną. Od lat występuje przeciwko nieludzkiemu traktowaniu zwierząt futerkowych. Publicznie krytycznie wypowiada się na temat modelek i celebrytek, które noszą futra. Brała udział w kampaniach PETA, wspiera także schroniska dla zwierząt, w tym polskie.

Fot. Stephen Wayda

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska