Dziewczyny z Instagrama: bliźniaczki Kelly

2016-08-26
Dziewczyny z Instagrama: bliźniaczki Kelly

Bliźniaczki temat niebywale wdzięczny, szczególnie jeśli prezentują się tak jak przedstawiane przez nas bohaterki. Mamy tu wszystko x2 i szczerze mówiąc jesteśmy z tego naprawdę zadowoleni. Dodatkowo Brittany i Brandi Kelly, bardzo lubią wszystko robić w tandemie. Zapewne wielu panów z przyjemnością  znalazło by im zajęcie i nie mówimy tu jedynie o myciu podłogi.

 

Dziewczyny pochodzą z największej „polskiej” metropolii to jest z Chicago, jak widać ich uroda nie jest specjalnie słowiańska, ale chyba nikt specjalnie się tym nie przejmuje. Głośno o naszych bliźniaczkach zrobiło się dosłownie kilka miesięcy temu, kiedy wspólnie wybrały się na casting organizowany przez PLAYBOYA. Od tego momentu ich kariera ruszyła z kopyta. Zostały naszymi dziewczynami miesiąca w Cyber Club, pozowały dla internetowego Playboy Plus i wielu innych.

 

Bliźniaczki, jak będziemy mieli zaraz okazje zobaczyć, są identyczne. Dodatkowo obie nie starają się specjalnie od siebie odróżnić, przynajmniej fizycznie. Jak jednak postanowiła przyozdobić swoje sutki gustownymi kolczykami, druga nie chciała być gorsza itd. Mamy zatem dwie identyczne, idealne niewiasty. W tym wypadku przysłowie „od przybytku głowa nie boli” wydaje się być trafne jak nigdy.

 

Ok, ale co na zewnątrz to niekoniecznie wewnątrz. Seksowne siostry mówią, że charakterologicznie nie są już tak bardzo do siebie podobne. Brittany, starsza z sióstr o siedem minut, ponoć była w szkole kujonką i stroniła od towarzystwa rówieśników. Zamiast balować wolała się zajmować swoim psim stadem, które w swoim szczytowym momencie liczyło czterech pupili. Brandi natomiast zamiast siedzieć z nosem w książkach, wolała imprezować z przyjaciółmi.

 

Obie 23-latki są fankami Nicka Cannona, i nie tak dawno temu miały okazję wystąpić w prowadzonym przez niego programie Wild N’Out. Obecnie dziewczyny, z racji realizowania swoich zawodowych ambicji, przeprowadziły się z Illinois do Kalifornii i Los Angeles. Jeśli nasza galeria by wam nie wystarczyła, i chcielibyście je poznać osobiście, musicie wypatrywać je biegające pomiędzy przeróżnymi sesjami zdjęciowymi. Umówić się będzie jednak ciężko, nie one pierwsze, po sesji dla PLAYBOYA, nie narzekają na nadmiar wolnego czasu.  

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska