Kayslee Collins – Wenus w futrze

Kayslee Collins – Wenus w futrze

Zapraszamy do obejrzenia efektownej galerii zdjęć Kayslee Collins! Gwarantujemy, że sesja amerykańskiej Miss Lutego 2015 utrzymana w klimacie niedwuznacznej elegancji nikogo nie pozostawi obojętnym!

Notes Playmate:

 

Biust: 81 cm

Talia: 63 cm

Biodra: 89 cm

Wysokość: 180 cm

Waga: 54 kg

Kolor włosów: blond

Kolor oczu: niebieskie

Wiek: 25

Pochodzenie: San Diego, Kalifornia

Tytuł: Miss Lutego 2015

 

 

Zjawiskowa Kayslee Collins pochodzi z San Diego i jest modelką od 16 roku życia. W momencie, kiedy pojawiła się w amerykańskiej edycji PLAYBOYA miała 25 lat – jako modelka była więc u szczytu kariery. Dlaczego nasi amerykańscy koledzy tak długo zwlekali z zaproszeniem jej do udziału w sesji? Może się to wydawać niedopatrzeniem, my jednak wierzymy, że właśnie tyle czasu zajęło im wymyślenie w jaki sposób ukazać tę dziewczynę czytelnikom. Sesja w klimatach „Wenus w futrze” jest według nas strzałem w dziesiątkę!

 

Nie ma w tej sesji niczego zbyt dosłownego. Żadnych biczy i klęczących u stóp Kayslee mężczyzn. Jest tylko subtelny, ale wyraźny smak luksusu i życia na najwyższym poziomie: perły, jedwabie, futro i luksusowe auta. A poza tym – wysokie szpilki i czerwona jak krew szminka. Naszym zdaniem ta sesja wyszła Amerykanom niesamowicie.

 

Nie oszukujmy się jednak – sesja jest tak dobra głównie dlatego, że Kayslee wyjątkowo pasuje do roli, w jaką się w niej wcieliła. Pasuje to mało. Jest w niej znakomita. To takie zdjęcia, do których chciałoby się wejść. A następnie zostać na trochę.

 

Jeszcze kilka słów o bohaterce sesji? Jak wiele dziewczyn pochodzących z Zachodniego Wybrzeża Kayslee uwielbia plaże, lekcje jogi, spędzać czas z rodziną i zażywać kąpieli z bąbelkami. A także muzykę! Jak powiedziała naszym amerykańskim kolegom: „Jeśli puścicie Whole Lotta Love Led Zeppelin, zdejmę z siebie wszystko!” Cóż, pozostaje nam żałować, że nie powiedziała tego nam...

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska