Brigitte Nielsen, żona Sylvestra Stallone. Kultowa sesja z 1987 roku

2018-08-10
Brigitte Nielsen, żona Sylvestra Stallone. Kultowa sesja z 1987 roku

Była jedną z najsłynniejszych modelek końca lat 80. Mężczyźni za nią szaleli, a lista jej kochanków imponuje. Dla amerykańskiego Playboya sfotografował ją słynny Herb Ritts.

Kiedy jako 16-latka opuściła rodzinną Danię i wyjechała do Włoch, wiadomo było, że zrobi ogromną karierę.

Pozowała dla największych - od Helmuta Newtona, po Herba Rittsa (autora zdjęć dla Playboya). Chodziła po wybiegach dla największych marek - Armani, Versace, Ferre.

Szybko zaczęła grać w filmach (które widzowie chętnie oglądali, a krytycy nienawidzili, przyznając jej kilka razy nagrodę Złotej Maliny, czyli antyOscara.

Mężczyźni szaleli na jej punkcie. Spotykała się najpierw z Arnoldem Schwarzeneggerem, potem Sylvesterm Stallone. Kiedy w 1987 roku pozowała do Playboya, była już po rozwodzie z tym drugim.

Potem "złowiła" jeszcze Micka Hucknalla z Simply Red, Seana Penna, Vanillę Ice'a, Sebastiana Copelanda, Raoula Meyera Ortolaniego (kierowca rajdowy), czy Flavor Flava z Public Enemy.

Grała w filmach, teledyskach, występowała w programach telewizyjnych (w jednym mówiła o swoim uzależnieniu), wydała kilka płyt i kilkadziesiąt singli.

Gra do dzisiaj, głównie z serialach, wciąż wygląda oszałamiająco (ma 55 lat).

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska