Amber Fields: uśmiechnięta uwodzicielka

2018-08-14
Amber Fields: uśmiechnięta uwodzicielka

Amber Fields to jedna z tych modelek, które są tak seksowne, że aż tym seksem kipią i ociekają. My również kipimy, kiedy na nią patrzymy – tyle że z gorąca.

Wprost nie jesteśmy w stanie znaleźć słów podziwu, by opisać to, jak bardzo Amber Fields jest seksowna. Każde jej zdjęcie, bez względu na to, czy w skąpym bikini, w seksownej bieliźnie czy w zwykłych ubraniach, mogłoby zawisnąć w formacie 2 x 2 m jako plakat w naszej redakcji. Zresztą, najchętniej po prostu okleilibyśmy nią wszystkie ściany i nie robili nic innego, tylko podziwiali jej nieziemskie ciało.

Ba, nieziemskie. Jej ciało nie tylko jest nie z tej ziemi, ono nie jest nawet z tego wszechświata – ciało Amber Fields jest po prostu boskie. Spójrzcie na te pełne, soczyste piersi, na te równie soczyste pośladki i niesamowitą buzię. Chce się ją jeść łyżkami.

Naszym zdaniem, Amber zawdzięcza swoją boską urodę przede wszystkim swojemu pochodzeniu. W jej żyłach płynie bowiem krew amerykańska, ale także włoska i czeska i to właśnie mieszanka tych dwóch ostatnich, gwarantuje elektryzujące połączenie gorącego, śródziemnomorskiego temperamentu i słowiańskiego piękna.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska