Salma Hayek kusi biustem na zdjęciach z wakacji

2018-08-17
Salma Hayek kusi biustem na zdjęciach z wakacji

Salma Hayek zasłużenie uznaje się za jedną z najseksowniejszych aktorek filmowych. Jej ostatnie zdjęcia z wakacji udowadniają, że 51-letnia dziś gwiazda jest po prostu ponadczasowa.

Raczej nikt nie potrzebuje potwierdzenia, że Salma Hayek wciąż jest piękną kobietą, ale wszystkich niedowiarków można odesłać do Instagrama urodzonej w Meksyku aktorki. Jedne z jej najnowszych fotosów pokazują, jak wypoczywa w nieokreślonym egzotycznym miejscu, nad lazurową wodą. Ubrana w bikini chwali się swoją seksowną sylwetką, w tym przede wszystkim imponującym biustem.

 

 

Taki widok nie mógł spotkać się z inną reakcją internautów, niż ogromną liczbą polubień. Obserwujący docenili nie tylko kształty Hayek, ale także jej naturalną urodę. Znana z roli w takich filmach jak "Desperado" czy "Od zmierzchu do świtu" Meksykanka nie należy do wysokich kobiet (ok. 157 cm), ale zdecydowanie wzrost nadrabia swoim seksapilem. 

 

 

Ostatni raz mogliśmy oglądać Salmę Hayek na dużym ekranie w Polsce rok temu w komedii kryminalnej "Bodyguard Zawodowiec", gdzie zagrała obok Ryana Reynoldsa ("Deadpool") oraz Samuela L. Jacksona ("Pulp Fiction").

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska