Monifa Jansen: piękność z małej wysepki

2018-08-20
Monifa Jansen: piękność z małej wysepki

Monifa Jansen to modelka i blogerka pochodząca z wyspy Curacao. Jej niezwykle ponętne kształty potrafią mocno zawrócić w głowie.

Curacao to niewielka wyspa należąca do Holandii. Znajduje się w Ameryce Środkowej, a dokładnie na południowym skraju Morza Karaibskiego, około 60 km od wybrzeży Wenezueli. To właśnie w tym miejscu przyszła na świat 3 marca 1993 roku Monifa Jansen.

Ta egzotyczna piękność zasłużenie została zresztą w 2011 roku Miss Universe swojego terytorium. W tym samym mierząca 174 cm dziewczyna wzięła udział w imprezie Miss World w Londynie, gdzie zajęła zdecydowanie za niskie 108 miejsce na 134 możliwych. Dziewczynę doceniają jednak internauci – jej profil na Instagramie śledzi ponad 650 tys. osób. 

Ta czekoladowa seksbomba nie ogranicza się jednak do bycia fotomodelką, bo prowadzi także sklep internetowy shopmonifajansen.com, w którym oferuje różnego rodzaju bluzy oraz t-shirty. Na wszystkich z nich można znaleźć jej ulubione, dość zabawne zwroty jak np. "I'm an Ass Man" czy "Puff Puff Pass". Ponadto, do nabycia są jeszcze obudowy do telefonu oraz kalendarz z jej seksownymi fotosami.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska