Córka Kim Basinger odziedziczyła po mamie wszystko, co najlepsze

2018-08-21
Córka Kim Basinger odziedziczyła po mamie wszystko, co najlepsze

Ireland Baldwin to córka pary aktorskiej Aleca Baldwina i Kim Basinger. Ta mierząca ponad 180 cm wzrostu modelka powala seksapilem.

22-letnia dziewczyna jest bardzo aktywna na Instagramie. Obserwuje ją tam blisko pół miliona osób. I nie będzie żadnej przesady w stwierdzeniu, że Ireland Baldwin kusi swoją urodą jak jej matka, która w latach 80. i 90. była uznawana za jedną z najseksowniejszych aktorek w Hollywood. Co ciekawe, Ireland zagrała młodszą wersję swojej rodzicielki w filmie "Legendy ringu" z 2013 roku, gdzie główne role zagrali Robert De Niro i Sylvester Stallone.

Jednak póki co Ireland przede wszystkim skupia się na modelingu, tak jak robiła to Kim Basinger zanim została na dobre aktorką. W 2013 roku Ireland dołączyła do agencji IMG Models. Już w tym samym roku zadebiutowała w sesji dla "New York Post". Później pojawiła się m.in. w "Vanity Fair", "Elle" i "Marie Claire".

Nie wszyscy jednak w rodzinie pochwalają jej zajęcie. Do jednego z jej ostatnich zdjęć, gdzie Ireland siedzi w bikini na motorze, krytycznie odniósł się jej ojciec, Alec Baldwin. Na nasze szczęście jego latorośl nie przejmuje się takimi reakcjami i na swój profil na Instagramie dorzuca kolejne ociekające seksem fotosy.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska