Claudia Schiffer kończy 48 lat!

2018-08-25
Claudia Schiffer kończy 48 lat!

Niemiecka modelka była jedną z najpopularniejszych twarzy lat 90. W wieku 27 lat trafiła na okładkę "Playboya".

Trudno znaleźć większą ikonę mody od Claudii Schiffer. Urodzona w 25 sierpnia 1970 roku w Rheinbergu Niemka zaczynała pracę modelki w wieku 17 lat, gdy wyjechała do Paryża. Jej wspaniała twarz, bujne blond włosy, smukłe ciało o wymiarach 95-62-92 i wzrost 180 cm zapewniły jej natychmiastowy sukces. W przeciągu krótkiego czasu jej aparycja zdobiła wszystkie najważniejsze magazyny o modzie („Elle”, „Vogue”, „Harper's Bazaar” i „Cosmpolitan”), a także bardziej opiniotwórcze („Rolling Stone” i „The New York Times”).

Claudia Schiffer gwiazdą wybiegów

Od 1990 roku zaczęła chodzić na światowych wybiegach najważniejszych projektantów jak Chanel, Versace, Dolce & Gabbana, Christian Dior, Valentino i Ralpha Laurena. Magazyn „People” wybierał ją jako jedną z 50. najpiękniejszych ludzi na świecie. Schiffer pojawiła się nawet na okładce „Time'a”. Grywała w filmach (bardzo dobre „Zaćmienie” Abela Ferrary), a w 2006 roku otwierała mundial w Niemczech. Supermodelka zakończyła karierę w 2009 roku, ale media nigdy o niej nie zapomniały.

Modelka jest po dwóch ciążach, ale wciąż zachwyca urodą. Co więcej, choć kończy dziś 48 lat, Claudia Schiffer zdaje się nie starzeć. Najlepszym tego dowodem jest spojrzenie na jej zdjęcia na przestrzeni ostatnich trzech dekad.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska