Najseksowniejszy festiwal świata: zobacz zdjęcia dziewczyn z Burning Mana

2018-08-27
Najseksowniejszy festiwal świata: zobacz zdjęcia dziewczyn z Burning Mana

Jeśli zmieszasz oryginalny Woodstock z atmosferą z "Mad Maxa", a wszystko to osadzisz na gorącej pustyni w Nevadzie, to otrzymasz najbardziej pojechany i najseksowniejszy festiwal świata, czyli Burning Mana. To, co tam się dzieje, tego nie da się opisać. Ale u nas możecie to zobaczyć, a zwłaszcza półnagie festiwalowiczki.

Burning Man jest inny od wszystkich festiwali świata. To właściwie spotkanie na pustyni, wyglądające na bez ładu i składu, ale mające swój sens i rytm.

Każda edycja gromadzi ok. 50 tys. osób, a bilety rozchodzą się w jednej chwili.

Wydarzenie ma miejsce na pustyni Black Rock w północnej Nevadzie, jednak największą rzeszę Burning Mana stanowią mieszkańcy Kalifornii.

Burning Man to eksperyment, który trwa. Uczestnicy sami decydują o tym, co się dzieje na festiwalu. Mnóstwo jest przebrań, autoekspresji, wolności i atmosfery jak na punkowym squacie. Nie używa się pieniędzy, festiwalowicze dzielą się tym, co mają.

Impreza trwa przez 8 dni, od ostatniego weekendu sierpnia, do amerykańskiego święta pracy.

Na festiwalu panuje atmosfera wolnej miłości, otwartości na spożywanie narkotyków i radykalnego zerwania z pruderią.

Jak bardzo jest to seksowny festiwal i ile na nim półnagich kobiet, możecie zobaczyć w naszej galerii. Skorzystaliśmy ze zdjęć z instagramowej strony poświęconej dziewczynom z Burning Mana (Burnergirls).

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska