Samantha Hoopes: amerykańska ikona

2019-03-06
Samantha Hoopes: amerykańska ikona

Samantha Hoopes to piękna dziewczyna. A poza tym bardzo „amerykańska”. Zarówno jeśli chodzi o typ urody, jak również o imidż – lubi zapozować w staniku z wzorem amerykańskiej flagi albo z hamburgerami. A jednak Samantha święci triumfy nie tylko w Stanach, ale na całym świecie.

Dwudziestosiedmioletnią Samanthę Hoopes obserwuje na Instagramie blisko 1,1 mln ludzi. Spora liczba, prawda? Nie powinno to jednak nikogo dziwić. Uroda dziewczyny naprawdę robi wrażenie, a w dodatku mijają już trzy lata odkąd wspięła się na szczyty swojej kariery w modelingu. Co było, jak dotychczas, jej szczytem? Udział w sesji z okazji 50-lecia istnienia słynnego dodatku poświęconego strojom kąpielowym, wydawanego pod słynnym szyldem „Sports Illustrated”.

Samantha urodziła się w miasteczku Doylestown w Pensylwanii. Ma pięć sióstr (niestety nie udało nam się ustalić czy równie pięknych!). Od młodości uczyła się aktorstwa i modelingu. Cóż, opłaciło jej się, gdyż kariery może jej pozazdrościć niejedna piękność. Jako modelka Samantha występowała m.in. w reklamach takich firm jak „Guess” czy „Levi's” lub amerykańskiej burgerowni „Carl's Junior”.

Samantha to modelka o klasycznej dla tej profesji zawodzie. Z wyglądu nieco przypomina klasyczne supermodelki lat dziewięćdziesiątych. I może dlatego trudno, żeby się nie podobała. Jej ciało podoba się chyba każdemu, kto lubi patrzeć na dziewczyny w bikini. A – jak można się domyślić po wspomnianej sesji dla „Sports Illustrated” - Samantha znakomicie prezentuje się w stroju kąpielowym.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć Samanthy Hoopes dostępnych na jej Instagramie. A bardziej zainteresowanych informujemy, że w internecie łatwo natknąć się nie tylko na wiele fotografii modelki, ale również krótkich filmów, w których występuje. Sprawdźcie na YouTubie!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska