Carmen Electra: sesja ze stycznia 2009 roku

2018-09-04
Carmen Electra: sesja ze stycznia 2009 roku

Jedna z największych gwiazd Playboya w drugiej ze swoich najbardziej nagich i seksownych sesji. Autorem zdjęć jest Willi Camden.

Tara Leigh Patrick, bo tak naprawdę nazywa się Carmen Electra, ma dziś 45 lat. Jest ikoną, obok Pameli Anderson jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet Playboya. Grała w "Słonecznym Patrolu", ma na koncie niezliczone sesje i okładki, wywoływała skandale wychodząc za mąż i rozwodząc się z Dennisem Rodmanem i Davem Navarro z Jane's Addiction.

Niedawno prześledziliśmy jej Instagram, który obserwuje niemal 700 tys. osób. Carmen Electra wrzuca na niego zdjęcia świeże i archiwalne (zobaczycie je TUTAJ). Trudno zdecydować, które z nich są ciekawsze. Archiwalne tłumaczą jej fenomen, a nowe z kolei udowadniają, że jej czas wcale nie minął. Carmen Electra jest przy tym niezwykle prowokująca. Albo sama fascynuje się wiązaniem, albo współpracuje z fotografami, którzy lubią bondage.

Niedawno przypomnieliśmy jedną z najlepszych jej sesji dla amerykańskiego Playboya. Zdjęcia do numeru kwietniowego 2003 roku wykonał Stephen Wayda.

Dziś pokazujemy kolejną sesję, ze stycznia 2009 roku.

Fot: Willy Camden

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska