Nowe wideo Emily Ratajkowski: naga gwiazda

2018-09-21
Nowe wideo Emily Ratajkowski: naga gwiazda

Na Emily zawsze można liczyć. Tym razem wrzuciła wideo ze swoich sesji w kostiumach i bez nich, wykonanych w egzotycznych regionach świata. Witajcie w dżungli!

Niektórzy w Polsce nazywają ją „polską modelką”. To nie do końca prawda. Emily Ratajkowski jest Amerykanką, choć przyszła na świat w Londynie. Nie ma nawet polskich korzeni, jeśli przez takie rozumieć posiadanie jednego z rodziców Polaków. Polskie korzenie ma tylko ojciec dziewczyny – malarz John Ratajkowski. Z kolei matka Emily Kathleen Balgley jest amerykańską Żydówką.

Emily Ratajkowski ma dziś 27 lat (rocznik 1991). Oczywiście, co widać na zdjęciach, jest modelką, ale także aktorką. Występuje w filmach od 2004 roku, czyli od czasów, kiedy była jeszcze dziewczynką. Wielkich ról jak na razie nie zagrała, to raczej epizody. W serialach wciela się często w samą siebie, czyli seksowną ślicznotkę i celebrytkę.

No właśnie Emily jest celebrytką, ma tego świadomość. Stała się nią po zagraniu w teledysku „Blurred Lines” Robina Thicke. Wcześniej była odważna sesja w magazynie „Treats!”, a potem kolejny teledysk gwiazdy, czyli Maroon 5 „Love Somebody”.

Emily pojawia się na wybiegach, bierze udział w niezliczonych sesjach i umiejętnie podsyca zainteresowanie swoją osobą. Na wybiegach i premierach kinowych kilka razy można ją było zobaczyć w strojach, które więcej odsłaniały niż zasłaniały. Takie zdjęcia były potem podchwytywane i powielane w setkach plotkarskich portali. A sława Emily wciąż dzięki temu rosła i rosła. O seksowną dziewczynę zabijają się dziś projektanci, organizatorzy głośnych imprez medialnych i producenci ubrań. Jeśli Emily coś na siebie włoży, jest gwarancja, że dowie się o tym pół świata.

Emily Ratajkowski nie jest pruderyjna, na swoim Instagramie, który obserwuje niemal 15 milionów osób, dzieli się zdjęciami bez przerwy.

A tu galeria zdjęć gwiazdy:

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska