Dziewczyny z Instagrama: Caroline Kelley

2016-08-31
Dziewczyny z Instagrama: Caroline Kelley

Chyba nie ma na świecie człowieka, który miałby w życiu dość patrzenia na piękne modelki w strojach kąpielowych. Nam one też się jeszcze nie znudziły (i wątpimy, że kiedykolwiek to nastąpi), więc przedstawiamy Wam Caroline Kelley.

Caroline Kelley to młodziutka (rocznik 96) modelka, która pomimo swojego wieku zdążyła już zabłysnąć w świecie mody. Pochodząca z Las Vegas dziewczyna miała już okazję współpracować z takimi firmami, jak Calvin Klein, Sephora oraz Victoria’s Secret, a także wzięła udział w sesji dla magazynu Sports Illustrated, oczywiście pozując w kostiumie kąpielowym. Zobaczcie, jak Caroline prezentuje się na zdjęciach, które zamieszcza na swoim profilu w serwisie Instagram (jak na razie udało jej się tam zgromadzić tylko 45 tysięcy followersów, ale nie wątpimy, że niebawem będzie ich o wiele więcej):

Panna Kelley ma 174 centrymetry wzrostu i może się pochwalić wymiarami 80/58/87. Nie ma oporów z pokazywaniem swojego ciała publicznie - jak sama twierdzi, najbardziej szaloną rzeczą jaką zrobiła w życiu, było nakręcenie filmu w Nowym Jorku w środku zimy. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że była wówczas ubrana jedynie w bieliznę. Caroline najbardziej seksownie czuje się, gdy ma na sobie t-shirt, jeansy i szpilki - cóż, chodzi nam po głowie kilka ciekawszych stylizacji… Jaką swoją ulubioną książkę Caroline wskazuje Buszującego w zbożu Jerome’a Davida Salingera, a serial - Gilmore Girls.

Będziemy z uwagą przyglądać się dalszemu rozwojowi kariery pięknej Caroline - ciekawe, czy uda jej się dorównać popularnością pięknym koleżankom po fachu, takim jak choćby Daniela Lopez Osorio, Kyra Santoro czy też Samantha Hoopes.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska