Dziewczyny z Instagrama: Kara Del Toro

2016-08-31
Dziewczyny z Instagrama: Kara Del Toro

Kara Del Toro robi coraz dynamiczniejszą karierę jako modelka. Nic dziwnego, bo przecież ładna z niej dziewczyna. W całości. Ale wyszukiwarki internetowe nie pozostawiają złudzeń – większość osób za jej największy atut uważa biust.

Piękna Kara Del Toro funkcjonuje w powszechnej świadomości jako królowa dekoltu. Wystarczy poszukać w internecie poświęconych jej wzmianek. Oczywiście zawsze opatrzonych solidną liczbą zdjęć modelki. Cóż, trudno się dziwić. Uroda Kary musi robić wrażenie. Oprócz dekoltu dziennikarze najcześciej zwracają uwagę na jej instagramową popularność. Tu znów niełatwo o zastrzeżenia – modelka jest jedną z gwiazd tego serwisu. Setki tysięcy obserwujących nie mogą się mylić.

 

 

Dziewczyna urodziła się w Texasie. W najbardziej konserwatywnym stanie Ameryki nie mogła ją czekać wielka kariera, tym bardziej, że Kara nie stroni od zdejmowania ubrań na potrzeby sesji. Obecnie modelka mieszka więc w Los Angeles – miejscu, w którym otworzyły się przed nią drzwi do świata profesjonalnego modelingu. Kara na co dzień pracuje dla tamtejszej, cieszącej się wielkim prestiżem agencji Elite Models. Za jej pośrednictwem miała już okazję pracować dla takich marek jak Guess bardzo znana w Stanach Zjednoczonych sieć burgerów Carl's Jr.

 

W ogóle z Karą jest tak, że znamy mnóstwo jej zdjęć, ale nie wiemy o niej zbyt wiele. Modelka wyraźnie stawia na swój wygląd, nie zaś niepotrzebne kontrowersje. Wiemy zatem niewiele ponadto, że Kara chciałaby pojechać na Bali, lubi muzykę Rihanny, a jej ulubionym drinkiem jest mieszanka Bacardi z Colą Light. A poza tym – oczywiście – że doskonale wygląda w bikini!

 

A skoro już jesteśmy przy tym temacie – pamiętacie Saharę Ray, czyli inną Dziewczynę z Instagrama, która świetnie wygląda w bikini? Jeśli nie, przypomnijcie sobie!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska