Mapa największych biustów świata

2016-09-01
Mapa największych biustów świata

Uwielbiasz kobiety hojnie obdarowane przez naturę? Za duże piersi dałbyś się pokroić? W takim razie mapa świata, która pokazuje, gdzie leżą kraje, których mieszkanki mają obfite biusty, a gdzie wręcz przeciwnie, jest dla ciebie. Właśnie powstała!

Na początek bardzo dobra wiadomość: posiadaczki największych biustów, choć Polki do nich nie należą, są naszymi sąsiadkami. Mieszkają w czterech krajach Europy: to Szwedki, Norweżki, Rosjanki i Finki. Nigdzie indziej na świecie nie ma pań, które (uśredniając) legitymowałyby się biustami w rozmiarze większym niż D.

 

Gorsza wiadomość jest taka, że Polkom nie przypada w Europie srebrny metal. Średnia w naszym kraju to miseczka C. Nasze rodaczki przebijają chociażby Niemki, Czeszki, Bułgarki, Dunki, czy Szwajcarki, które mają na ogół miseczki D.

 

Brytyjki, Francuzki, Włoszki, Greczynki mają biusty takie, jak Polski: przeważa C. Gorzej w Europie (rozmiar B) wypadają gorącokrwiste Hiszpanki i Portugalki. A najsłabiej – to wielkie zaskoczenie – Białorusinki i Łotyszki. Ich partnerzy mogą liczyć na rozmiar A.

 

A jak się mają sprawy w wielkim świecie? W Ameryce Północnej królują Amerykanki. Ich średnia to D. Kanadyjki mają rozmiar C, a Meksykanki B. Ameryka Łacińska jest jeszcze skromniejsza, dominuje rozmiar A. Z kolei w Ameryce Południowej większe biusty mają tylko Kolumbijki i Wenezuelki (D). Brazylijki, Argentynki i Chilijki mają miseczki C. Reszta mniejsze piersi – A lub B.

 

Reszta świata to biusty małe lub bardzo małe. Praktycznie cała Afryka i Azja (bez Rosji) zaludniona jest przez kobiety mające biusty w rozmiarach A i B. Nic w tym dziwnego, Azjatki i Afrykanki są po prostu bardziej filigranowe.

 

Za stworzenie mapy odpowiada firma „Target Map”. Jej publikacji w sieci towarzyszą opinie ekspertów, którzy odpowiedzialność za wielkość biustu zrzucają nie tylko na geny. Według nich powszechne stosowanie chemii w jedzeniu. To ona odpowiada za to, że kobiety w krajach uważanych za zamożne szybciej dojrzewają, więcej jedzą i mają obfitsze kształty. A co za tym idzie, także biusty.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska