Dziewczyny z Instagrama: Natali Danish

2016-09-01
Dziewczyny z Instagrama: Natali Danish

Ostatnio jakoś tak ciągnie nas na wschód. Ale jeśli przejrzycie galerię naszej najnowszej Dziewczyny z Instagrama, w mig zrozumiecie, dlaczego.

Natali Danish wbrew pozorom nie pochodzi z Danii. Jej ojczyzną jest Ukraina, gdzie dziewczyna robi karierę głównie za pomocą mediów społecznościowych - sama określa się mianem modelki oraz blogowej blogerki, a także artystki od makijażu. Profil na Instagramie pochodzącej z Kijowa dziewczyny obserwuje już ponad 380 tysięcy użytkowników tego portalu. Ciemnowłosa piękność jest aktywna także na Twitterze, YouTube oraz Vkontakte, ale tam liczby nie są już tak imponujące. Jej królestwem jest zdecydowanie Instagram - zobaczcie zdjęcia, które wybraliśmy:

Robią za to wrażenie jej wymiary - Natali przy 170 centymetrach wzrostu może się pochwalić wymiarami 86/61/86. Na zdjęciach na jej profilu na Instagramie znajdziemy głównie codzienne stylizacje, wśród których na szczęście nie brakuje tych w bieliźnie oraz kostiumach kąpielowych. Życie Natali wygląda na szczęśliwe - dziewczyna podróżuje po świecie, bierze udział w sesjach zdjęciowych i generalnie wygląda na zadowoloną z życia. Możecie sami się o tym przekonać, chociaż zapewne zajmie Wam to dłuższą chwilę - Natali jak dotąd zamieściła na Instagramie ponad tysiąc zdjęć!

 

Nie jest to pierwsza dziewczyna zza naszej wschodniej granicy, która trafiła do rubryki Dziewczyny z Instagrama. Wcześniej mieliście okazję poznać między Rosjankę Sonyę Temnikovą, której pasją są sportowe samochody oraz inną piękną Ukrainkę - Anastazję Artiejewą.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska