Danielle Favatto – córka Romario

2016-09-02
Danielle Favatto – córka Romario

Pamiętacie Romario? Swego czasu jeden z najlepszych piłkarzy świata i najlepszy napastnik reprezentacji Brazylii. Teraz nie mniejszą karierę stara się zrobić jedna z jego córek. Zobaczcie jak procentuje się dziewiętnastoletnia Danielle Favatto!

Nawet w historii brazylijskiej piłki, która jak wiadomo obfitowała w boiskowych geniuszy, trudno znaleźć wielu tak wielkich piłkarzy jak Romario. Jeden z najlepszych napastników lat dziewięćdziesiątych, który w karierze zdobył niemal tysiąc bramek (co ciekawe zakończył karierę w rekordowym wieku 41 lat). Najbardziej pamiętamy go z Mistrzostw Świata w 1994 roku, kiedy to reprezentacja Brazylii sięgnęła po mistrzowski tytuł. Romario nie został wprawdzie królem strzelców imprezy, ale strzelił pięć bramek i swoją świetną grą na stałe wszedł do historii światowego futbolu. Potwierdzili to eksperci FIFA, który w 1994 roku przyznali mu tytuł najlepszego piłkarza świata.

 

 

Ten przydługi wstęp przeznaczamy dla tych, którzy Romario nie pamiętają. Ale jeśli wystarczy im etykietka: „znany piłkarz” - też w porządku. Tym razem głównym bohaterem nie jest on, ale jedna z jego córek – Danielle Favatto. Jedna z sześciu. Trzeba bowiem wiedzieć, że Romario miał – jak przystało na gwiazdora – burzliwy życiorys, jeśli chodzi o stosunki z kobietami. Piłkarz był w co najmniej kilku poważnych związkach i jak do tej pory żenił się trzy razy.

 

Danielle Favatto ma 19 lat i niedawno wyznała, że marzy o karierze modelki. Czy jej się to uda? Zobaczymy! Zaczyna tak, jak większość modelek w dzisiejszych czasach – od zdjęć na Instagramie. Na razie idzie jej obiecująco – wciąż nastoletnią córkę Romario obserwuje już 170 tys. użytkowników. My zaś przygotowaliśmy galerę zdjęć, żebyście mogli wyrobić sobie zdanie – uda jej się, czy nie?

 

Przy okazji: Danielle Favatto to córka znanego piłkarza. Zapraszamy też do sprawdzenia, jak prezentują się dziewczyny futbolistów.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska