Brittany Broussseau – Miss Maja 2015

Brittany Broussseau – Miss Maja 2015

Zobaczcie jak kuszącą Miss Maja wybrali w 2015 roku nasi koledzy zza oceanu! Brittany Broussseau wygląda w kuszącej, erotycznej bieliźnie jak, nie przymierzając, milion dolarów. Co najmniej!

Notes Playmate:

 

Biust: 88 cm

Talia: 61 cm

Biodra: 91

Wysokość: 174 cm

Waga: 50 kg

Kolor włosów: brunetka

Kolor oczu: błękitne

Wiek: 27

Pochodzenie: La Mesa, Kalifornia

Tytuł: Miss Maja 2015

 

Osiemnastoletnia Brittany Brousseau początkowo planowała zupełnie inną karierę, niż ta w modelingu. W młodości chciała zostać... policjantką. Już, już aplikowała ona do Akademii Policyjnej, ale nagle zmieniła zdanie i wybrała jednak wyjazd do Miami. A tam wszystko poszło już błyskawicznie. Piękna modelka niemal od razu zaczęła przebierać w ofertach. Zaczęła od sesji w magazynach „Swoop” i „Gladys”, pojawiła się również w reklamie Jovani i w teledyskach do utworów takich artystów jak Beyonce, Afrojack i ZZ Top.

 

Koledzy z amerykańskiego PLAYBOYA twierdzą, że dorastająca na farmie w Kansas Brittany w pewnym sensie pozostała zwykłą, wiejską dziewczyną, która cieszy się życiem w każdej sytuacji. Brittany przyznaje, że zostanie naszą Playmate było właśnie jedną z okazji, kiedy życie przyniosło jej coś nieoczekiwanego i radosnego. Krótko mówiąc – Brittany nigdy specjalnie nie marzyła o podobnej sesji, ale kiedy zaproponowaliśmy jej pozowanie dla PLAYBOYA – zgodziła się ochoczo.

 

Co jeszcze? Może fakt, że Brittany jest nie tylko modelką, ale również trenerką personalną, która specjalizuje się w pomaganiu innym, by trzymali wagę i dobrze wyglądali. Cóż, po zdjęciach wnioskujemy, że świetnie zna się i na jednym i na drugim.

 

Przy okazji: wszystkim, którzy uwielbiają patrzeć na dziewczyny w seksownej, eleganckiej bieliźnie i futrzanych szalikach przypominamy inną amerykańską Playmate – Kayslee Collins.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska