Dziewczyny z Instagrama: Luiza Żywiecka

2016-09-05
Dziewczyny z Instagrama: Luiza Żywiecka

Dzisiaj przedstawimy Wam dziewczynę, która coraz śmielej poczyna sobie w światku polskiego przemysłu rozrywkowego.

Ci z Was, którzy są na bieżąco z polskim rapem, zapewne kojarzą naszą dzisiejszą Dziewczynę z Instagrama. Luiza Żywiecka podąża drogą wytyczoną przez Luxurię Astaroth i Olę Ciupę - można ją zobaczyć w kilku teledyskach rapowych, między innymi “Wakacjach” Popka i Matheo, “Wunder-baum” Tedego oraz “Ciężki zawód (Gettin’ money)” Dwóch Sławów. Prywatnie jest partnerką rapera o pseudonimie WuWunio, który specjalizuje się w bardziej humorystycznej odmianie rapu - jest twórcą między innymi takich utworów, jak “W czoko jest spoko” oraz “Pokaż cycki”.

 

 

Luiza wydaje się być stworzona do robienia kariery w świecie mody - 22-latka ma aż 183 centymetry wzrostu, a jej wymiary to odpowiednio 93/62/98. Jeszcze jako 18-latka wzięła udział w łódzkim plebiscycie na Dziewczynę Lata, gdzie zdradziła, że jej pasją jest gra w brydża oraz czytanie kryminałów. W lipcu 2016 roku podczas programu Liga+Extra ukradła show Michałowi Pazdanowi - sporo ludzi bardziej niż reprezentantem Polski była zaciekawiona siedzącą za nim dziewczyną. Luiza zresztą lubi wspólne zdjęcia ze znanymi postaciami - oprócz Pazdana na jej profilu na Instagramie można znaleźć fotki z Robertem Lewandowskim, Popkiem oraz Zenonem Martyniukiem. Polski showbiznes w pigułce.

 

Nie mamy pojęcia, dlaczego wspomniany profil obserwuje niewiele ponad 8 tysięcy followersów, ale mamy wrażenie, że niebawem ta liczba może szybko wzrosnąć. Czego oczywiście pięknej Luizie życzymy o mamy nadzieję, że nie przestanie aktualizować swojego Instagrama! Zachęcamy także do rzucenia okiem na inne galerie - w ostatnim czasie przedstawiliśmy Wam między innymi Brittany Brousseau, Danielle Favato oraz Natali Danish.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska