Chelsie Aryn – Playmate marca 2015

Chelsie Aryn – Playmate marca 2015

Piękna kowbojka o niemiecko-japońskich korzeniach – brzmi intrygująco, prawda? Bądźcie pewni, że nie tylko brzmi, ale jest. Amerykańska Playmate marca Chelsie Aryn może zachwycić najbardziej wybrednych!

Notes Playmate:

 

Biust: 97 cm

Talia: 66 cm

Biodra: 79 cm

Wysokość: 168 cm

Waga: 53 kg

Kolor włosów: brunetka

Kolor oczu: brązowe

Wiek: 23 lata

Pochodzenie: Berne, stan Nowy Jork

 

 

Sama o sobie mówi, że jest zwykłą wiejską dziewczyną. Cóż, może to dlatego nasi amerykańscy koledzy włożyli na jej głowę kowbojski kapelusz? Oprócz muzyki country Chelsie uwielbia także stare auta i motocykle. Mówi, że w dzieciństwie była nieśmiała, ale że wyleczyło ją z tego bycie cheerleaderką. Jeśli nie kłamie – wyleczyło ją bardzo skutecznie. Widząc Chelsie przed obiektywem naprawdę trudno wyobrazić ją sobie w roli cichej, nieśmiałej dziewczyny.

 

Po ukończeniu szkoły średniej Chelsie chciała iść na studia i zostać nauczycielką od nauczania początkowego. Jednak rodzice i znajomi... doradzili jej coś innego. Większość osób z jej otoczenia uważała, że Chelsie świetnie sprawdzi się jako modelka. Mieli rację – potwierdzają to chociażby nasi koledzy z amerykańskiej edycji PLAYBOYA.

 

Można powiedzieć, że Chelsie stopniowo robiła swoją karierę w PLAYBOYU. Najpierw w 2011 roku wygrała konkurs Playboy Social Media Contest. Co więcej – wygrała nawet pomimo tego, że w ostatnich dniach konkursu modelka z racji obowiązków nie mogła promować się w mediach społecznościowych. Wygrana w social mediach bez bycia w nich? Chelsie rzeczywiście musiała spodobać się głosującym!

 

Sukces w socialmediowym konkursie PLAYBOYA otworzył jej drzwi do następnych honorów ze strony amerykańskiej redakcji. W końcu w marcu 2015 roku Chelsie została Playmate. I naprawdę się z tego cieszyła! Jak twierdzi, marzyła o tym odkąd ukończyła 13 lat. To się nazywa zaangażowanie! I może właśnie z tego powodu jej występ w PLAYBOYU zaowocował wyjątkową sesją. Zobaczcie koniecznie!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska